Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós kisfiam nem akar enni....

15 hós kisfiam nem akar enni. Mit tegyek? Létezik vmilyen "étvágyhozó" szer, cseppek?

Figyelt kérdés
kb 1 hónapja nem nagyon akar enni,reggel megissza a kakaóját,este kap tápszert,ezeket mind megissza,ha egész nap ezt enné,akkor ez menne neki,de főzeléket,gyümit nem akar.Most 10,3 kg.Eddig jó evő volt.
2009. júl. 24. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz evő voltam és anyukám is el volt keseredve. Gyermekkorházba akartak küldeni, de egy idősebb orvos azt mondta neki hogy naponta többször itasson meg citromos vízzel vagy limonádéval. Egy hét múlva nekiálltam normálisan enni,igaz még nem a teljes normálisnak mondható adagot, de legalább ettem. Szülés után nagyon nem volt étvágyam, hányingerem volt a kajától, a tejem sem volt éppen a legtöbb. Eszembe jutott amit anyukám mesélt és csináltam pár liter limonádét. Pár nap után megjött az étvágyam. A savanyú dolgok étvágygerjesztőek.
2009. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom!
2009. júl. 24. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Mi újság veletek? Van már étvágya a picinek? Voltam egy régi ismerősömnél akiknél szintén hasonló a probléma, vagyis hasonló volt. Homeopátiás szert szedtek és 3-4nap múlva jobban vett a baba, náluk egy éves. Két fajtát javasolt nekik a doki. AVENA SATIVA 9ch napi 2x5golyó és az ALFALFA 9ch napi 2x5 golyó. 10 napig kell az egyiket szedni, ha nem segít akkor a másikat is 10napig kell megpróbálni. Műanyag pohárkában egy kávéskanálnyi vízben kell feloldani majd megitatni a picivel.Előtte utána 20-30percig nem szabad enni és inni.A golyók kb 10-15perc alatt oldódnak fel. Remélem használ valamelyik.
2009. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!