Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valaki babájának hematómá...

Volt valaki babájának hematómája? Mikor szívódik/múlik el?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen
2012. aug. 23. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
nekűnk volt egy. 1 hónapos volt mikor már egyàltalán nem volt meg;)
2012. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányomnak a hajas fején van! Most 6hós, már úgy a 4.hónaptól megállt a növekedésben és mintha elkezdett volna visszahúzódni! Pont el akartam menni megnézetni, de mondta a védőnő és a doki is, h felesleges, mert látszik, h múlik! Van ismerősünk, akinek volt, és ő mondta, h 1 évesen elmúlt a lányának! Úgyhogy én reménykedek!
2012. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A derekán van a kislányomnak, 2*2,5 cm, de nem látom jelét, hogy múlna! Kicsivel talán nagyobb, mint volt! Még csak 6 hetes

Köszönöm szépen

2012. aug. 23. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok! Nekünk 4 hósig nagyon nőtt! De azóta megállt és mintha már nem nőne! Számíts rá, h nőni fog 1 darabig! Lányomnak talán 2-3hósan nagyon ki is dudorodott és még mindig olyan!
2012. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!
2012. aug. 23. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!