Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érzi/érezte ezt más is?

Érzi/érezte ezt más is?

Figyelt kérdés
8 hetes lesz a kislányom vasárnap.Úgy érzem hogy rossz anya vagyok,sokszor olyan fáradt vagyok,hogy a szoptatás is'nehezemre esik'.És másokon,családtagokon,és ami a leggázabb ,a páromon érzem ezt hogy ő azt gondolja hogy rossz anya vagyok,és emiatt kiborulok.Segítsetek,mit tegyek??
2012. aug. 24. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egy kiskönyben olvastam azt, hogy az első 2-3 hónapban az a legkedvesebb látogató, aki nem enni kér, hanem kimegy és főz valamit a kismamának. Én első, második babánál is kb. 3 hónapos korig (vagy még tovább is) néha olyan voltam, mint egy kétlábonjáró zombi. Éjjeli felkelések, sírások , nyugtalanul aludtam..stb. Akkor már én is rossz anya voltam, mi? Vegyék tudomásul a t. családtagjaid, h gyeremekágyas időszakban vagy még mindig.(A folyás 6 hét kb., de a testi-lelki része több hónap) Régen nemhiába volt vidéken a "komatál", amikor a rokonok jöttek, segítettek, hoztak kaját..hogy az anyának csak szoptatni és pihenni keljen. Nyugodtan add ki a feladatokat Te is, és még egy jó tanács: nappal amikor pihen a baba, tessék aludni neked is!!!
2012. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!