Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hány hós kortól...

Anyukák! Hány hós kortól adható a babának marhahúsos üveges bébiétel?

Figyelt kérdés
Fiam 9 hós múlt és eddig még csirke- és pulykahúst evett.
2012. aug. 24. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi van az üvegre ráírva? Mert bébiételből azt hiszem már 7-8 hónaposan adható.
2012. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Marhát ehet már azt hiszem 4 hóstól, de az számít mi van az üvegen.
2012. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 24. 13:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam éppenhogy betöltötte a 8 hónapot! Akkor kapott először. ;-)
2012. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom 5,5hós és pont ma evett ilyet! Már 4hótól van ilyen üveges! De néztem és a hús benne 5% volt :) Nekem a Védőnőm 6hótól javasolja a húst! De mondta, h már simán adhatom! Bár én inkább megvárom a 6hót :)
2012. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

En 5 es fel honaposan kezdtem a hozzataplalast. Babam itthoni meg uveges kajat is evett. 6 honapos kortol ezket a marhahusos hipp-es kjakat kapta:

Honap 4+

Hipp Marhahusos pite (tartalam: marhahus, krumpli, repa, hagyma)

Honap 6+

Hipp Bolognai spaghetti (tartalam marhahus , vegyes zoldsege es teszta)

Az otthoni marha huslevesbol is kaptott leturmixolva zoldsegeket + marha husit. Nagyon pici vegetaval foztem es miutan kivettem neki par adagot turmixolni utanna meg megsoztam, borsoztam magunknak.

Honap 7+

Hipp Marhahus vegyes zoldsegekkel es babbal (tartalam: paradicsom, vegyes zoldsegek, marhahus es bab)

Kapott az itthoni vadasmartasbol es marhahusibol turmixolva tesztaval ( a teszta tojas mentes baba teszta volt)

9-10 honaposan kapott mar az itthoni bolognai spagettibol is es ekkor mar nem kellett neki turmixolni csak kicsit osszevagni, kapott lasagnat szinten osszevagva. Mindketto marhahusos volt. Mi 9 honaposan vezettuk be nalla a tojast mert kulfoldon elunk es itt hamarabb van az MMR oltas ami elott mindenkeppen be kell vezetni. Tehat ekkor mar ette a tojasos tesztat ami a lasagnahoz volt.

2012. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitoknak!

Köszönöm neked is Kedves Utolsó a bőséges választ!

2012. aug. 24. 15:33
 8/8 anonim ***** válasza:
6 hós kortól
2012. aug. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!