Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol a legolcsóbbak a bébiétele...

Hol a legolcsóbbak a bébiételek (Kecskeméti, Hipp, Univer)?

Figyelt kérdés
Dm, Rossmann, Brendon, Tesco és Auchan árait nagyjából ismerem. Ezeken kívül van esetleg jó beszerzési hely?

2012. júl. 31. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a müllerben vásárolok, mert a kisfiam a hippet szereti és sokkal olcsóbb.
2012. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mindig máshol vannak akciók, érdemes figyelni őket. Sokszor itt is lehet infot találni
2012. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Müllerbe akkor benézek! Sajnos az akciókat nem tudom mindig figyelni és legtöbbször nem is jelentenek valódi árengedményt más üzletek áraihoz képest.
2012. júl. 31. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. A hétvégén vettem egy-két üvegest a kisfiamnak (már csak nagyon ritkán eszi, mert elmúlt egy éves). 250g főzelék hippes került 360 ftba. És ráadásul a német hippes ami állagra is sokkal jobban néz ki. És ekkora adag nincs is a magyarban. Ebből általában maradni szokott vacsira is.
2012. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez akció nélkül volt, múltkor 320 ft volt akciósan.
2012. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a rossmannban veszem a bébikaját amit nagyon szeret a fiam. 190 grammos bébidesszert 159 ft, a főzelékek 259 ft. Hamé Hamanek
2012. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az auchan-ban általában olcsóbbak. És legalább havonta találkoztam bébiétel-akciókkal.
2012. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!