Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kelkáposztát és karfiolt...

Kelkáposztát és karfiolt mikortol és hogyan adtok a babátoknak? Hogy készititek el?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 09:39
 1/3 anonim válasza:
Nekem 7 honapos már adok neki,karfiolt. csak vigyázz mert puffaszt. én össze párolom répa, krumpli, cukkinival, majd turmixolom.
2009. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hó után javasolta a doki a K betüsöket.

Mindkettőt megfőzöm picit sós, zöldfúszeres vízben, azzal amit még adni akarok neki, majd villával összenyomom és mehet a szájába:-)

2009. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő azt tanácsolta, hogy az első főzővizet ahogy felforr mindig öntsem le, és friss vízzel főzzem tovább, így a nagyon puffasztó anyagok kimennek belőle. (Ő azt mondta, hogy saját maguknak is mindig így főzi az ilyen puffasztós kajákat)

Emellett én mindig tettem egy pici őrölt köményt is az ilyen főzelékekbe, és soha nem fájt vagy puffadt tőle a babám hasa!

2009. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!