Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Jó ötletek és tippek...

Anyukák! Jó ötletek és tippek kellenének az évfordulós vacsoránkhoz?

Figyelt kérdés

A párom most jelentette be,hogy a május óta megkésett évfordulónkat tartsuk meg most egy esti vacsora keretében.

Mivel ma jön édesanyám unokázni a 9 hós kisfiúnkkal,akik ráadásul nagy szerencsénkre még imádják is egymást:-)

Már időtlen idők óta nem voltunk együtt sehol,mert veszélyeztetett terhes voltam,korababánk is lett...

Szóval abban kellene segítség,hogy mégis szerintetek mit vegyek fel és 'házilag' hogyan készüljek a nagy eseményre?

Mivel fodrász,kozmetikus kilőve,oda ma már nem jutok el.

Alacsony vagyok,pici felesleggel,hajam vállközépig érő fokozatos és fekete.

Nem nagyon szoktam sminkelni magam és már ezer éve nem voltam ilyen helyen.

Szóval Anyukák,minden tanács,ötlet jól jön.

Ti hogyan készülnétek?

Nagy a szerelem közöttünk,imádjuk egymást és szeretném nagyon elbűvölni ma este...


2012. aug. 25. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

csak a szempilláidat fesd ki+szemhéjpúder, meg egy kis szájfény. a hajad, ha össze szoktad fogni, akkor engedd ki, csavard be/vasald ki, te tudod, melyiket szereted.


meleg van, így valami szexi miniszoknyát vegyél fel, és magassarkúval. semmi kismamásat ne vegyél fel :)


jó szórakozást :)

2012. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj de édes vagy:)


Először is fürödj meg, áztasd ki a kezed-lábad, majd pedikűr-mainkűr. Tegyél fel egy jó kis pakolást is, ha nincs otthon, akkor keverj házilag (túró, tejföl, citrom, uborka stb. stb., nagyon sok jó trükk van a neten).


Férjem pl. imádja a vörös körömlakkot (szerintem minden pasi:) fesd ki olyan színre amilyet a férjed szeret. Alapos szőrtelenítés, hajmosás. Csavard be vagy vasald ki a hajad, attól függően, hogy hogyan szereted és melyik áll jól.

Tegyél fel azért egy könnyű alapozót vagy púdert, ebben a melegben nem kell vastagon, csak éppen, hogy a bőrhibákat és egyenetlenségeket eltakarja, nagyon sokat számít:) Majd egy kis szemceruha, szempillaspirál, PIROSÍTÓ! és egy kis rúzs vagy szájfény. Ha abszolút nem akarsz sminkelni, akkor a pirosító és a szempillaspirál alap! Azt mindenképp tedd fel!


Na és attól függ, hogy mikor és milyen helyre mentek. Elegáns, asztalfoglalós, vagy valami laza beülős? Biztos van a férjednek kedvenc ruhája rajtad (az enyémnek van és tudom, hogy mit szeret rajtam:), vedd fel azt, vagy tényleg valami dögös ruhát vagy kétrészest, de mindenképp szoknyát és mindenképp magassarkút:)


Jó szórakozást!

2012. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd írd meg hogyan sikerült :)))
2012. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!