Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit javasoltok, hogy csináljam?

Mit javasoltok, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Most vannak a friss és finomabbnál finomabb gyümölcsök. Kislányom 2 hónapos, tehát a hozzátáplálással még várunk 2 hónapot, addigra meg lemegy a szezon.

Szeretnék lefagyasztani gyümölcsöket neki, de hogyan? Feldarabolva, leturmixolva, egészben vagy hogy? Mi az, amit nem lehet így elrakni (dinnye vagy ilyesmi)?


2009. júl. 25. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

szia.ezt már én is kérdeztem,én ezt a választ kaptam.és igy is teszem el,szerintem nagyon jó,és működik.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké, köszi.

Tényleg nem vettem a fáradtságot, hogy utánanézzek itt...;)

2009. júl. 25. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet eltenni almát,barackot,körtét,meggyet,cseresznyét, egyben,turmixolva,magozva,felezve,negyedelve...

Én csináltam banán+barack,alma+barack stb kombinációkat is. Főzök hozzá burgonyát,teszek bele husit.

Kisebb nagyobb adagokat tettem,simítózáras tasakokba,műanyag poharakba,van bébiételes üveg is,abba kevesebbet tettem nehogy szétfaggyon,aventes pohár is van,de az kevés, mert elég drága.

2009. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még csak elkezded a hozzátáplálást, először úgyis nagyon keveset fog enni, úgyhogy én úgy csinálnám, hogy turmixolva jégkockatartóba fagyasztanám pl. a barackot, s.dinnyét, meg tehetsz néhány adagot aventes pohárba is, a későbbiekre, ha nagy fagyasztód van. Gondolom üres bébiételes üvegeid még nincsenek, ezért ezt nem ajánlottam. :)
2009. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!