Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfelelő felvilágositást...

Megfelelő felvilágositást kaptok a védőoltásokrol?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem!!! Mérd a lázát!!!
2009. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem mondták hogy melyiket miért kapja,mi a hatóanyag stb... Nem is javasol a doki semmit,hogy melyiket adassam vagy melyiket ne. Rokonságban volt pár pici baba, ezért van hol érdeklődnöm,és persze itt a net meg a könyvek amiket olvasok. Így azért nagyjából tudom mit mire kap :)
2009. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem ugy értettem.Persze mérem,a tüneteket tudom.Arrol van szo,hogy az ember nem tudja mit is adasson be a gyerekének.A kötelező persze az kötelező azt mindenkinek muszáj.Viszont a többi?A védőnőm azt mondta,ő nem beszélhet le egyikről sem,de nem is beszélhet rá.Az orvos azt mondja"van egy védőoltás...szeretjük odaadni a kicsiknek"Ennyi.Én meg csak kapkodom a fejem,mit lehet adni,mit kellenne adni.
2009. júl. 25. 14:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Miket kaptatok már?
2009. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a rotát nem javasolta a védőnő, és egyet is értettem vele. Tudom a rota csúnya ha elkapja, viszont nem az egyetlen hasmenős hányós vírus. Ott a calici is, amit nekem hazahozott a férjem, én is beteg lettem ő is a gyerek pl mégsem kapta el. (flóraszeptes kézmosás, maszk) Tehát hiába a rota, ha mástól lesz hasmenése-hányása. Viszont beadattam a menjugate-t, a prevenart, kullancsot, és a bárányhimlőt.
2009. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4hós.kötelezők+prevenár
2009. júl. 25. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi beadattuk a rotát is mert volt a közelben baba aki elkapta. A dokink nem javasolta először,de mikor megtudta azt mondta ha ki tudjuk fizetni akkor vegyük meg. 2hónapos kortól adható de nem kötelező védőoltások: Gennyes agyhártyagyulladás elleni védőoltás(meningitis C tipusa), Pneumococcus elleni,Bárányhimlő elleni 9 hónapos kortól, Kullancs 1éves kortól,Hepatitis A 2éves kortól,

Mindíg érdeklődj a dokinál ezekről és te döntsd el mit adatsz be a babának.

2009. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!