Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felvilágosítást kérhetek?...

Felvilágosítást kérhetek? NEXT babaruhákról.

Figyelt kérdés
Mindenki ezt hordja és hol lehet venni?!milyen márka stb...
2009. aug. 29. 21:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%

angol márka, és általában turkálókban sokat lehet kapni


döntés kérdése, hogy ráadod e a babádra a használt, de nem elhordott ruhákat

2009. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2009. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

[link]


Innen már én is rendeltem!

2009. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekün sok ilyen van, turiban vettem, nagyon jó anyaga van. én szeretem.
2009. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk minden hónapban van használt angol babaruha vásár, ami hasonló, mint egy bababörze, méret szerint szerint vannak szétválogatva a bodyk, kisnadrágok, stb.!én személy szerint sokkal jobban szeretem, mint a turit, mert ahhoz nagyon béna vagyok, és sosem találok semmi értelmest.A next mellett tudom még ajánlani az early days ruhákat gyönyörűek, és nagyon strapabírok!Érdeklődj a ti környéketeken nincs-e ruhavásár!

2009. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is sok Next cucca van. Húgom olyan ügyes, hogy nagyon jókat tud túrni. Én ha elmegyek egy turkálóba alig találok valamit. :o)
2009. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
én itt a neten a babaszoba.hu-n látom a nagy vásárlást de fogalmam sics hogy működik. ITT nem a turkáloba turkálnak az bizti
2009. aug. 29. 21:59
 8/20 anonim ***** válasza:

Megnéztem én is!

Nem tudhatod,hogy nem e turis!

Én eddig a Next ruhákat mindig a turiba vettem,senki nem mondta meg hogy nem új!

De azt hiszem lehet a C&A -ban is venni újakat!

Megjegyzem dupla áron!

2009. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
A Cheerooke jobb!
2009. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A Next és egyéb babaruhák (GEORGE, adams, early days, stb) valóban nagyon jó minőségűek. Ráadásul Angliában olcsó a ruha, és mivel a gyerekek nem használják úgy el, mert sok van nekik, hamar beadják a használtba.

És akkor a lelkes ráérő anyukák bemennek itthon a turiba és akár zsákszámra felvásárolják, ezeket a ruhákat láthatjátok aztán a babaszoba.hu-n.

De ismerek olyat, akinek angliai ismerősei vannak és tőlük kapják a rengeteg használt NEXT-et.

A teszveszen újonnan is lehet venni, mert olyanok is vannak, akik azzal töltik a hétvégéjüket, h kiruccannak Londonba, a Next- boltba, bevásárolnak és aztán felteszik a teszveszre. Valószínű megéri.

De sztem a C&A-ban nem kapható, az német bolt, nem?


Mellesleg tényleg nagyon jó minőségűek ezek a ruhák, én a NEXT helyébe nálunk is nyitnék boltot....

2009. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!