Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korától lehet a...

Mennyi idős korától lehet a babát közös fürdőbe vinni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Közös fürdő mint otthon a fürdőkádban együtt fürdeni vagy strand?

Strandra szerintem 4-5 hónapos kortól lehet (vízbe való pelenkával). Egy egészen pici baba nem hiszem, hogy élvezné a strandolást.

Otthon pedig már újszülött kortól lehet együtt fürdeni a babával ha élvezi. Persze állandóan fogni kell, és kevés vízben, mindenféle fürdőolajok meg habfürdő nélkül, csak azzal, amivel a babát is mosdatni szoktad.

2009. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi gyermekmedencébe 10 hónapos korától vittük (akkor is azért, mert nyaraltunk és már stabilan ült a babaúszógumiba) és együtt fürdeni is csak most 11 hósan mertem először. A nőknek van természetes folyásuk, vagy egyéb baci, vagy olyan szennyeződés, ami nekünk nem árt, de a babának lehet hogy igen. Ezt úgyis te döntöd el, de kérdezd meg a gyerekdokid, vagy a védőnőt mit ajánl.
2009. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A babaúszás 3-4 hónapos kortól ajánlják, (többek között azért mert immunerősítő) és hát a babaúszáshoz is csak ideig-óráig különítik el a medencét, előtte-utána bárki használhatja.

Az én babámmal 5 hónaposan megyünk nyaralni olyan helyre ahol lesz belső (34 C) medence, én oda be fogom vinni.

Remélem minden rendben lesz.

Nekem a gyerekorvos "engedélyezte".

2009. júl. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!