Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vihetem ki sétálni a...

Mikor vihetem ki sétálni a kislányomat?

Figyelt kérdés
Múlthét pénteken szültem. Szeretném már kivinni kicsit a levegőre, de nem tudom mikortól szabad.

2012. aug. 26. 10:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Szabad vagy nem szabad.Én simán kivinném,szerintem semmi baja nem lesz.
2012. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor ha hűl a levegő kiviszem egy fél órácskára. :)
2012. aug. 26. 10:23
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Én két hetet vártam a lányommal.Most juliusba szültem.Állítólag a tüdejüknek még hozzá kell szokni a kinti légáramlatokhoz, ezért tanácsos betartani.Nekik még erős a kinti levegő főleg ha a szél is fúj.Szerintem csak szellőztess előszőr a szobába és fokozatosan szoktasd a kinti levegőhöz.A védönő is ezt mondta.
2012. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az első gyerekemet 2 hetesen vittem ki,márciusban,persze előtte szellőztettem rá,hogy szokjon hozzá.fokozatosan csináltam mindent.A másodikat pedig elég csúnya megfázással hoztuk ki a korházból,minden baba megvolt akkor fázva amúgy a korházba.Őt már 1 hetesen kivittük és hiszem hogy jól tettem mert 2 nap múlva kutya baja sem volt,decemberben
2012. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csütörtök volt mikor hazahoztam lányomat. Pénteken jött a gyermekorvos látogatóba, és mondta, hogy nyugodtan vigyem ki 15 percre a levegőre (kertes házban lakunk). Semmi baja nem lett.:) Bár most nagy szél van, legalább is nálunk...ilyen szélben nem vinném ki.
2012. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindkét babám téli. Az eslőt 3 hetesen vittem ki a másodikkal már 10 naposan sétáltunk. Szerintem már kiviheted.
2012. aug. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én hétfői nap jöttem haza a kórházból és következő héten kedden már vittem tanácsadásra.1,5 hetes volt.Márciusi volt,akkor is még elég hideg volt.
2012. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7.vagyok

De előtte azért szoktasd a levegőhöz az ablaknál 1-2 napig.

2012. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én meg múlt hét szerdán szültem (újra)és tegnap vittem ki először az udvarra a fiamat. Anno két hetet kellett várnom a fiaimmal, egyik májusi-másik márciusi születésű. Nekem a védőnőm azt mondta,hogy most hétvégén kezdhetem kiszoktatni. Szerintem te is kiviheted,de max fél órára csak. Minden nap kicsit kiviszed,hozzászokik, kicsivel mindig többet kint lehettek.. Aztán mehettek nagy sétákra a jövő héten már!! Üdv, 3fiús anyuka.
2012. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nyugodtan kiviheted 10-15 percre,de a fejecskéjére vigyázz mert a meleg szellő is zavarhatja még,így arra adj vmilyen nyári sapkát...júliusban szültem 1 hét után vittem ki én is,gyermekorvos javaslatára.a téli gyerekeket kell először ablakon át levegőztetni...
2012. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!