Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első szülinapra ötletek?

Első szülinapra ötletek?

Figyelt kérdés
Amit eddig kinéztem: Fp: hip-hop zebra, tanulóasztalka, tanuló kutyus, playskool futómotor ami zenél meg sípol meg furán rugózik ahogyan ráül, fp. viziló, sütifaló, golyópálya. Ezek többsége régebbi széria és közel fér áron tudok nagyon szép újszerű állapotban beszerezni. Ezek úgy tudom már érdekelné őt. Légyszi javítsatok ki, ha tévedek. Esetleg valami jó ötlet szép és látványos, szórakoztató ajándék ötletek? Még fér bőven játék halom a szobájába... Ha valakinek külön van eladó az is érdekel (esetleg a felsoroltak közül sincs még mind meg csak a kiszemelt)
2012. aug. 26. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak tanulóasztalkája van ezek közül, amit nagyon szeret, kb 9 hónapos korától használja, karácsonyra kapta. Van kutyusa is, azt is ölelgeti néha és a nővére játékbabakocsijában szokta tologatni. A sütifaló is nagyon jó, bár még mostanában is főleg a tetején hajigálja be a játékokat, de szeret vele a játszani.

Amit én még tudok ajánlani, a Wow Toys márkájú autók, meg mindenféle járgányok. Igaz az én cseppem már másfél éves lesz, de ma volt a keresztelője, és egy kukásautót kapott. Nagyon jó minőségű, és nagyon tetszett neki egyből. De ha esetleg lánykád van, nekik való hintók, meg hasonló csajos járgányok is vannak.

Jó vásárolgatást és boldog szülinapot a gyerkőcnek előre is! :))

2012. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kislányom van. Mostanában kezd ki-be pakolni dolgokból. Ezért is szeretném a sütifalót is. De lehet még hamarabb megveszem neki,addig is pakolhasson:) A jumperoojába már nem szokott ücsörögni, de kívülről odaáll és a játékokkal játszik ezért gondolatm az asztalkára. A járgány az a playksool amit eddig találtam, hogy nem csak megy vele de amint leül sípol meg zenél. A zebra az ugrálós és emiatt tetszene. A golyós játék szintén a pakolászás, kapaszkodás miatt... Hintalovat még születésekor kapott egy gyönyörű nagy plüss rózsaszín pihe-puha hintalovat aminek az alsó rész fa az ülő része plüss. Már érdeklődik utána, de még inkább csak a szoba dísze. Elég nagy a szobácskája és mostanában kezdek igazán értelmet látni arra hogy valódi nagyobb játékokkal rendezzem be. Majd szeretnék babakonyhát meg hasonló csajos holmikat is. Ezeket igaz csak kb egy év múlva érdemes? Műanyag babaházikó? Mármint amibe ő maga belefér. Az ráér majd egy bő fél év múlva névnapja környékén? Régebben több holmit is vettem neki ami bár elsőre lenyűgözte őt mégis észre vettem rajta, hogy kellett hozzájuk akár fél év is mire valóban arra használta amire kéne:D Szeretnék nem csak magamnak, hanem neki is örömet okozni. Ezért inkább vásárolnék olyan holmikat aminek már most is örül és néhány hónap múlva folytatom, hogy fokozatosan a neki megfelelő újdonságok vehessék körül. Ez alatt azt értem, hogy ha bár nagyon édi-bédi a hercegnős görkori nyilván nem kap még:D Ha lehet akkor kisautókkal nem pakolnám fel. Persze néhány csajos jöhet, de ha nem nagy bűn inkább a készségfejlesztő játékokkal pakolnám fel.
2012. aug. 26. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom (most 13 hós) hip-hop zebrátkapott, nagyon imádja. Minden nap ráül. Sütifalónk is van, ...de a zebra nálunk a legnagyobb favorit! Nagyon jól döntöttünk. :D Amúgy babát kapott még hordozóval, azt hittem még kicsi hozzá, de cipeli, eteti, itatja. :) Könyveket is kapott (keménylapos), azok mindig bejönnek nálunk...
2012. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ami még nálunk kedvenc, az a mászós alagút.Illetve imád babakocsit tologatni, nekünk még nincs, csak a barátainknál van, de ha megyünk, el se engedi. Azt akarok venni neki legközelebb.
2012. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen az a mászó alagút?:) Babája már van. babakocsija pedig egy smoby babakocsi alakú járássegítő ami zenél amikor tolja. Ebbe vettem bele egy babát aminek cumija van. Hát a cumit pedig folyton a saját szájába teszi:D A baba annyira nem mozgatja. Eleinte érdekelte, de most már csak a szemét nézegeti mert lecsukja ha lefekteti. Ez számára még megfejtésre váró trükk:) De nem gondolkodik rajta túl sokat:D De elkezdte kb egy hete ki-be pakolgatni a babát is a babakocsiból. Meg a folytonos pakolás. Meg a kezünkbe beleteszi a játékokat aztán vissza...:) Pakolás, lomolás, rendezkedés na meg a hajigálás! Milyen jó pakolós játékot ismerted? A sütifaló az elég ilyen célból? Nem kell oda már egy kicsivel több tapasztalat? Esetleg a játékainak valami játéktároló doboz, hogy beletegye? Most egy polcról pakol le mindent egyessével gondosan... én meg pakolok utána:D Amint elkészülök már bontja is le. Amikor kimosom a játékait akkor imádja a kosárból kipakolgatni... Valami ilyesmi játék? Vagy aranyos tároló? Láttam régebben mintásat aminek görgős volt az alja. Olyat hol tudnék beszerezni?
2012. aug. 27. 01:15
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk csak alagút van, de később majd szeretnék sátrat is. Ahogy látom, 3 éves kortól ajánlják, de az én lányom már most szereti. :)

2012. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok még mindig.

A pakolás az nálunk is megy. :)


Ikeás tároló dobozunk van, gurul is, imád benne ülni. De láttam már máshol is ilyen dobozokat.

[link]


A formabedobóba még nem sikerül bedobálni, csak úgy, hogy le van véve a teteje. ;)


[link] ilyenünk van még, úgy örököltük és nagyon imádja!


Játék zongora? Szintén egy barátnőméknél szokott játszani vele, nagyon szereti. valami ilyesmi: [link]

2012. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó lehet ez az alagút!:) Ikea sajnos nincs a közelben:( A formabedobósnál gyanítottam, hogy kicsit összetettebb lehet. Na de hátha néha összejönne neki:) A brendon oldalán láttam smoby-nak van olyan ami ha beletalál kinyílik az ajtaja. (?) Legalábbis így értelmeztem... Az ugrálós zebrát már megvettük, de kibírom azt a 2 hetet addig nem adom oda:) Közben a nagyszülők elkezdtek hívogatni, hogy találjak már ki nekik is valami jó ötletet amivel elkápráztathatják a kis hercegnőnket! Így mivel használtan szerettem volna megvenni a tanuló asztalkát azt hiszem, hogy egyik ágról elkérjük újjonnan, mert magyart nem is nagyon láttam használtan sajnos. Zongora jó ötlet lenne tényleg, mert imádja. De van neki 3 ilyen hordozhatós! Folyamatosan nyűvi őket annyira imádja. Így szerintem már nem lenne értelme még egy állványosat is beszerezni.
2012. aug. 27. 14:01
 9/9 anonim ***** válasza:

A zebra remélem nálatok is nagy sikert fog aratni! Nálunk favorit, de tényleg! :)

Akkor a zongora kilőve...

Tárolódobozt vett az anyósom az Aldiban, az is tök jó. De mintha láttam volna Tescoban is.


Építókocka? Nekünk ilyesmi van (pontosan ugyanolyant nem találtam a NETEN) és már kezdi érdekelni:

[link]


Illetve pár apróság, ami nálunk bejött:

[link]

[link]

[link]


Most találtam ezt az oldalt, nagyon jók vannak, lehet válogatni :)

[link]

2012. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!