Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodai szülinapra sütemény...

Óvodai szülinapra sütemény ötletek?

Figyelt kérdés

Nálunk lehet házi sütit vinni, de csak olyant, ami nem krémes. Tehát kevert tésztás, piskótatekercs, ilyesmi mehet, pudingos, túrós, krémesek nem.

Valami olyant szeretnék, amit meg lehet csinálni tortaformában is, és általában szeretik a gyerekek.


2011. okt. 3. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nalunk egy olasz nagymama isteni tortat sutott. Olyasmi vot, mnt a piskota, de tele finom gyumolcsokkel, barackkal, almaval. Nagyon jo volt. Nalunk hozhatnak a szulok, milyen tortat akarnak, de az a gyumi torta utott minden csokis, kremes, barbies habcsodat!
2011. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Jó kis meggyes piskóta? Vagy almás piskóta?Vagy csoki reszelékes golyó?

2011. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én muffinokat sütöttem, kinder csokit nyomtam bele. a muffinok tetejére pedig rárajzoltam a gyerekek jelét színes cukormázzal. nagy sikere volt!
2011. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyszerű kuglófot viszek majd.
2011. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
WOW! Imadom a muffinos otletet!
2011. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!