Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 2,5 éves örökmozgó kisfiúv...

Egy 2,5 éves örökmozgó kisfiúval mit lehet játszani, ami lekötné? Milyen könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
örökmozgó gyereket könyvvel lekötni??? elsőkörben vidd a játszótérre, hogy leadna az energiáját!
2012. aug. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te tudod, mi érdekli... olyan könyvvel. autós, motoros, állatos...


amúgy ha örökmozgó mozogjon. állatkert, játszótér, játszóház..

2012. aug. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anna, Peti Gergő könyv. A fiaim imádják. Ez az a kategória amivel egy 2,5 éves azonosulni tud.
2012. aug. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kislányom 3 éves és rengeteg energiája van :)... Amikor tudunk megyünk játszótérre, vagy játszóházba csak hát a 2 hónapos kistesóval kicsit bonyolult lett.

Amikor nem tudunk menni, vagy rossz az idő kint akkor idebenn szoktam neki akadálypályát építeni amit nagyon élvez, sokáig elvagyunk így. Egymás mellé teszem az ebédlőasztal székeit azokon kell végig menni mint hid, a végén leugrani és kis szigeteken(tányéralátétek) lépkedni, motorcsónyakba (szennyeskosár) ugrani, vizben átúszni (kék takaró a földön ő "úszik" én húzom)a szoba egyik végéből a másikba stb

Könyvnek én is az Anna,Peti Gergőt és a hozzá tartozó mondókáskönyveket ajánlom.

2012. aug. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell hogy mondjam, hogy szerintem nincs az a könyv ami leköti, ha ennyi energiája van. Az én kisfiam is ilyen, de nemrég kapott egy csomó szerszámot, satupadot, fúró stb. és azóta el-el játszik egyedül is. Mert mindent meg tud szerelni.:) Közösen mi puzzle-zni szoktunk, és úgy tudunk beszélgetni a képen látható meséről. Ez egy ilyen puzzle-s könyv.
2012. aug. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet, rosszul írtam a kérdést, vagy ki kellett volna egészítenem...pff. Szóval: mindennap lenn vagyunk a játszótéren több órát, sőt, nem mindig ugyanarra a játszótérre megyünk. Rossz idő esetén szintén játszóház (Persze a költségvetés elég szűkös, így kell kiötölnöm progikat) a program, vagy idebenn autópályás, fiús miegymás, mint ahogy írtátok. Ezenkívül várom a tippeket ötleteket! A 4. válaszolónak pedig nagyon köszönöm, végre egy kreatív, klassz választ kaptam!!!! :-)
2012. aug. 27. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia,nálunk a Boribon könyvek a nyerők,ill. a Vidám mesék,ebben egyszerű kis mesék vannak képekkel.Anna Peti Gergőt most kezdjük olvasgatni,de a lányomnak és nekem is jobban tetszenek az előbbi könyvek.
2012. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!