Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kókuszpólyát meddig használtátok?

Kókuszpólyát meddig használtátok?

Figyelt kérdés
Kor?Kg.?És magasság is érdekelne?Illetve mekkora volt a pólya mérete?Jó volt-e?3 hetes a kislányom,inkább ezek a hidegek miatt gondoltam rá most,vagy már ne vegyek ha eddig nem vettem?4 kg és 57 cm most.

2012. aug. 27. 13:57
 1/5 sumergo ***** válasza:
Semeddig. A legtöbben nem használnak manapság pólyát. Az én ismerőseim körében egy anyukát ismerek, aki használta, a többi nem.Ha eddig nem volt, már ne vegyél. A lányom október végén született, de pusztán a hideg miatt nem szükséges pólyába tenni.
2012. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vettem, de felesleges volt, nem használtuk egyáltalán. Szerintem ne vegyél.
2012. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 hónapos koráig biztos használtuk.Jó volt, hogy tartotta a gerincét, de a lábai szabadabban volt, mint a hagyományos pólyában.A hideg miatt is jó ötlet, mert mi a pólyába egy vékony takarót is behajtogatunk.Így nyugodt voltam, hogy nem fázik.3800 g és 54 cm volt születésnél.
2012. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi kb.2 hónapos koráig használtuk, akkor 5 kg volt a lányom.
2012. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is megvettük, de felesleges volt, egyáltalán nem használtuk. Helyette hálózsákba tettem. A kókuszpólya (legalábbis amilyet mi vettünk) amúgy sem melegít.
2012. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!