Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik nem vettek légzésfigyelőt...

Akik nem vettek légzésfigyelőt, miért?

Figyelt kérdés

Okokra lennék kíváncsi azoktól akik nem vettek, illetve akinek még nincs gyermeke, de ha lesz, nem tervez venni, annak az okát!

Kérném kifejteni, ne csak annyit, hogy mert "nincs értelme" meg "hülyeségnek tartom" stb. Köszi! :)



2012. aug. 29. 14:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem, de mindenki kiröhögött. Sok indokot mondtak az ismerőseim, hogy ne vegyek, pl:

Úgysem kell az, nem lesz a babának semmi baja, felesleges pénzkiadás, mi is felnőttünk nélküle, biztos az is mindenféle sugarakat enged ki magából, ha zárlatos lesz, megrázza a babát, ilyenek...

én meghallgattam őket, aztán vettem egyet kéz alól, olcsón.

Jól működött, egyszer riasztott, akkor a babánk tényleg nem vett levegőt, úgy kellett felrázni, se a sípolásra, se a villanykapcsolásra nem kelt fel. Azóta azt mondom, nem érdekel, ki mit mondd, mert ha akkor nincs légzésfigyelő...

2012. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
27%

Gondolkodtam már rajta, vajon vennék-e, bár még nem aktuális a gyerektéma. Igazából, ha belegondolunk, elég felesleges, mert régen sem volt senkinek, az én anyám is felnevelt hármunkat minden ilyen modern eszköz nélkül.

Ugyanakkor az embernek bogarat ültetnek a fülébe, mi van, ha nem veszem észre, hogy baja van? Mert egy szobában nem aludnék a kicsivel, valahogy mégis szemmel (jelen esetben: füllel) kéne tartanom.

2012. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 krisztina24 ***** válasza:
30%

Szia!


Mi szerettünk volna venni, de csak azért mert a kisbabánk születése után egy hétig kórházban volt, illetve refluxos lett.

Addig-addig még ez elmaradt,voltak más problémák (hasfájás stb...) így nem vettünk,és nem lett semmi gond-hála istennek!

De ha nem lett volna ilyen gond,akkor biztos nem agyalunk azon,hogy vegyünk, a mai napig mindenre felkelek, ha megmozdul, ha köhög, tüsszög, bármi, sőt ha nem kelt fel a szokott időben,akkor én biztos fent voltam és megnéztem, tehát úgymond feleslegesnek tartottam volna.


Én nem ítélek el senkit,aki nem vesz, de azt sem aki vesz,mindenkinek magának kell eldöntenie.


Olvastam valahol,hogy az hogy van légzésfigyelő,még nem 100%,mert a szülőknek az elsősegélynyújtással is meg kell ismerkedni,hogy érdemben tudjanak segíteni.

2012. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Hátén se a kérdésedre válaszolok:


Úgy tervezem, hogy hipi szupi hülyeségeket semmiképp nem veszünk. Mi is felnőttünk, semmi bajunk nem lett. De valamiért a légzésfigyelőt én se szavazom le. Soha ne riasszon legyen felesleges pénzkidobás, de ha csak egyetlen egyszer is.....

2012. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%

"a mai napig mindenre felkelek, ha megmozdul, ha köhög, tüsszög, bármi, sőt ha nem kelt fel a szokott időben,akkor én biztos fent voltam és megnéztem"


Ha valamiért leáll egy baba légzése akkor ,nem köhög, nem tüsszög NINCS MIRE FELKELNED !!! És ha nem kell szokott időben ,mert bekövetkezett akkor mi van? Utólag mit csinálsz?


Én sem ítélem el aki nem vesz de aki ilyet le mert írni azt mélységesen lenézem.

2012. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 krisztina24 ***** válasza:
34%

Most miért nézel le?

Mert mindig megnézem a gyermekem? Mert nem úgy teszek,mint Te vagy mint mások?

Mert éjszaka többször felkelek,megnézem?


Ne haragudj,de ha ezért lenézel...

Mindenki jó anya, mindenki úgy jó anya,ahogy csinálja a dolgait...


Miért kell a másikat megbántani ezekkel?


Többet sem írok semmit,mert csak a lecseszést kapom,mert én nem az "átlag" szerint cselekszem.


Köszönöm kedvességed!

2012. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
32%
Lehet Krisztina előbb venné észre, ha baj van, mert nem a csodamasina jelzésére vár, hanem sokszor ránéz a picire és éberen alszik, nem mint más, aki megveszi a masinát és onnantól kezdve nyugodtan lefekszik, van, ami helyette figyeljen. Kivéve, ha sz*rt sem ér és majd akkor nem jelez, mikor kéne.
2012. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
42%

krisztina24!

Ne foglalkozz vele! Ezek szerint a mi szüleink is felelőtlenek voltak, amiért anno nem vettek.

2012. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 krisztina24 ***** válasza:
35%

7,8 válaszoló, köszönöm!


Végre valakik,akik értik mit írtam!

2012. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%

off:


krisztina24 szerintem eléggé félreértetted, amit 5-ös írt... Nem azért néz le, hogy felkelsz sokszor a gyerekedhez, hanem azért, mert ha fel is ébredsz minden egyes mozzanatára a gyereknek, arra pont nem fogsz, hogy nem vesz levegőt, mert akkor nem mocorog, nem ad ki semmilyen hangot... o.o


Azoknak, akik meg azt írják, hogy a szüleink nem vettek légzésfigyelőt még is felnőttünk:

1. a szüleink idejében nem volt még

2. számos ember nem tudja ezt elmondani, mert meghalt bölcsőhalálba... :/


Amúgy, hogy a kérdésre válaszoljak:


Mi vettünk, de nekünk is sokan mondták, hogy felesleges, meg pénzkidobás és "hogy mi is felnőttünk nélküle"...

2012. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!