Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ez? Rossz álom?

Miért van ez? Rossz álom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár hete a kislányom (20 hó) a délutáni alvásból szívszakasztó zokogással ébred. Alig tudom megvigasztalni. Létezik, hogy egy ilyen pici gyerek rosszat álmodik? Még arra gondoltam, hogy esetleg elzsibbad valamije és azért csinálja. Kérlek adjatok tippeket, hogy mitől lehet és hogyan orvosolhatom!
2012. aug. 29. 15:53
 1/3 ZsZs27 ***** válasza:
Szerintem álmodhat rosszat. Nekem 16 hónaposak a lányaim, de az egyikük szintén így szokott ébredni délután. Nem tudom mi más lehetne a baja. Nem fájós sírás, hanem kifejezetten rémült. Bár kíváncsi vagyok milyen rossz álmai lehetnek egy ilyen picinek. Férjem szokott azzal viccelődni, hogy biztos azt álmodja, hogy pelenkázom (utálják). Sajnos én se tudom mit csinálhatnék vele. Ikertesója is volt így pár hónapja, aztán egyszer csak elmúlt. Remélem ezen is hamarosan túl leszünk. Fél órát futkosok olyankor vele fel-alá mire megnyugszik.
2012. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom ugyan még csak 6 hónapos, de újszülött kora óta grimaszol álmában. A védőnő szerint az aznapi ingereket dolgozza fel, és arról álmodik. A 20 hónapos lányod már ismer sok mindent, biztos vagyok benne, hogy álmodik. Próbálj neki sok szép mesét mesélni elalvás előtt, az hátha eltereli a gondolatait. Vagy próbáld meg kitudakolni, hogy mit álmodik, ha ez egyáltalán lehetséges. Mesélj te is arról, hogy Te miket szoktál álmodni. Nem tudok több okosat írni, lehet, ez is butaság, csak láttam, hogy senki nem tudott rá írni, ezért próbáltam meg én... :)
2012. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, közben válaszoltak :)
2012. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!