Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan hogy a baba rosszat...

Van olyan hogy a baba rosszat álmodik? Mi lehet nekik a rossz álom?

Figyelt kérdés
4 hós a kisfiam,és néha sír álmában+nyöszörög
2008. nov. 1. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A védőnőm szerint igen. Ha valaki megijeszti (pl másik kisgyerek, kutya) arról álmodhat, vagy oltás után a szuriról.

Mi sajnos voltunk 5 hetesen kórházban hörghuruttal.

Ott egy hosszú, vékony csövet dugtak fel az orrába, úgy szívták le a váladékot, még vérzett is, én is sokszor sírtam amikor csinálták neki. Utána egy hétig rendszeresen felsírt álmában, tuti azt álmodta, hogy ezt csinálják neki.

2008. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kicsik általában az eddig történteket álmodják újra, ha esetleg elkezdtétek a kukucskálós játékot, meg az elbújósat, akkor akár azt is álmodhatja hogy szemelől veszít titeket és ez miatt sír, de néha egyszerűen csak az éhesség miatt, viszont annyira ez nem valódi éhség így visszaalszik.
2008. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van olyan, hogy rosszat álmodik a baba. Az én négy hós kisfiam tegnap éjjel pl. hangosan kacagott álmában, de volt már bizony, hogy felsírt álmában, de aludt tovább. Olvastam valahol, hogy a babák átélik újra a napot álmukban, milyen fárasztó lehet kétszer átélni egyetlen napot. Ne aggódj ez normális.
2008. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
4,5 hós lányom is hol kacag álmában, hol felsír, hol nyöszörög. Ez teljesen normális. A nap történéseit dolgozzák fel, és ugye sokan mondják, hogy a születésüket is újraélik álmukban, és az nekik sem volt leányálom:-(
2008. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!