Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelőt a baba hány...

Légzésfigyelőt a baba hány hós koráig használtatok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:

2 év

(saját volt,1 évesen kivettem,hogy nem kell az már,de forgolódtam egész éjjel,hogy biztos hogy most pittyegne be...igy visszatettem)

2012. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10 hós koráig,most lecseréltük bébiőrre.Nagyon jó,imádom:)
2012. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1 éves koráig. (Még használnám, de annyit forgolódik éjszaka, hogy sokszor attól szólalt meg, és az keltette fel.)
2012. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1,5 éves koráig

így voltam nyugodt

egy kétlapos angelcare van,remélem nem sokáig,most árulom

2012. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 sumergo ***** válasza:
7 hós koráig.
2012. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11 hónapos koráig - akkor elmentünk itthonról pár napra, és az ottani vendégágyba nem lehetett berakni, így amikor hazajöttünk, már az itthoni ágyába sem raktam vissza.
2012. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 hét múlva lesz 1,5 éves a fiam, és még alatta van... Függő lettem :(
2012. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

20 hónapos a lányom, most is használjuk. Bébiőr, légzésfigyelő egyben van, így azt is bekapcsolom. :)

(Ismerős mesélte, hogy 2éves gyermekénél azért használja, mert így hallja ha a pici elhagyja az ágyát (esetleg játszik a szobájában alvás helyett.... :)))

2012. aug. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9 hónapos korában elromlott a bébiőrös légzésfigyelő (angelcare401) és 1 hónap volt mire kicserélték. Az alatt az 1 hónap alatt mivel féltettem külön szobában altatni beszokott az ágyunkba:) 2 kiságya van, de egyikben sem óhajt aludni. Elkezdtem visszaszerelni a lenti kiságyba, de végül csak a lapokat tettem bele, mert nem alszik benne. Előtte függőnek éreztem magamat. Most a kislányom illatára szoktam rá:D Ha tudom, hogy ilyen jó vele aludni akkor korábban vele alszunk. Persze azért egy csecsemőnél biztonságosabbnak gondolom a légzésfigyelőt. Kicsit a bébiőr funkciót sajnálom, hogy nem tudom kihasználni így mert ezért vettem meg a 40e ft-osat... De én is azon gondolkodok, hogy eladom és veszek neki a mostanában lévő első szülinapjára még valami nagyon tuti játékot. Ha viszont nem velünk aludna biztosan még most is alatta lenne!
2012. aug. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 hónapos korában elromlott, aztán már nem vettünk újat. Most 13 hónapos.
2012. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!