Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ötletetek van, hogy 3...

Milyen ötletetek van, hogy 3 hónapos kisfiam megszeresse a babakocsizást?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete nem tudok sétálni menni kisfiammal, mert nem marad a babakocsiban. Amikor kisebb volt, mindig elaludt benne, így nem volt probléma a nagyobb séta sem. De aztán hogy már nagyobb nem alszik el sehogy benne, és kb 10 perc után kezdődik nyafogás és sírás! Végül ki kell venni a kocsiból. Adok neki teát, cumit, de nem segít csak pár percre. Már meg is fordítottam a hordozót és kicsit megdöntöttem, hogy fekve is jobban kilásson(nem ül, hanem olyan lesz, mint egy lejtő, kis dőléssel, de jobban kilát). Szeretném kivinni levegőre, sétálni, de így lehetetlen!! Segítsetek, hogy mit lehetne tenni, hogy megkedvelje újra!
2009. júl. 27. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Az én lányomnál is volt ilyen időszak. Én ezt úgy hidaltam át, hogy vagy akkor vittem ki, amikor alvóidő volt, vagy kenguruba tettem és úgy mentünk. Átérzem a problémád, pocsék egy szitu...:) De hamarosan ezen is túljuttok és akkor tiétek a "nagyvilág"...:)
2009. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 5 hós lesz, kb. 1,5 hónapja cirkuszolunk a babakocsiban, (azelőtt semmi gond nem volt), de annyira, hogy mire hazajövünk ordítva mindkettem depisek leszünk. Feladtam. Most kenguruzunk. Nem tudok segíteni.
2009. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gond, hogy rájött, hogy ha nyűglődik, akkor kiveszed. És ez tetszik neki. Én, ha nyűgösködött a lányom a kocsiban, akkor beszéltem hozzá, megitattam, esetleg cumit tettem a szájába, de az utcán nagyon ritkán vettem ki. Vittünk pár játékot, azokkal is elvolt. Olyat meg soha nem csináltam mint másoknál látom, hogy tolja az üres kocsit fél kézzel és a másikkal meg cipeli a gyereket. Ha ordított, akkor a kocsiban ordított, míg haza nem értünk. Nálunk akkor kezdődtek a gondok, amikor már fel szeretett volna ülni 7-8 hónaposan, de a régi kocsijában mindig lecsúszott. Ezért vettünk egy újat és azóta megint miénk a világ.
2009. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor marad a türelem egyenlőre, hátha újra megkedveli... Esetleg megpróbálom, amikor álmos, de az udvaron! Eléggé tud küzdeni az elalvás ellen, hiába ragadnak le kis híján a szemei, akkor is nyafog, sírdogál még kicsit.:(
2009. júl. 27. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!