Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenka a legjobb...

Melyik pelenka a legjobb újszülöttnek?

Figyelt kérdés

Van-e objektív mérés, hogy melyik pelenkának jobb a nedvszívó képessége?


A legtöbben a pamperst ajánlják, de sokan nem is próbáltak mást. Ez tapasztalat vagy csak sznobság?


Műszaki termékeknél a Lidl-s és Aldi-s termékek szinte azonos minőségűek pl. a Bosch-sal, mert ugyanott gyártatják. Nem lehet, hogy pelenkáknál is így van?


Egyáltalán mi a fontos egy pelenkánál a nedvszívó-képességen kívül?



2012. aug. 30. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Libero, pampers. ÉS nem azért, mert mást nem próbáltam, de nekem ezek "jöttek" be, mert rugalmas az oldalrészük, jó a nedvszívóképességük, és puha az anyaguk. Ezen az egyen nem spórolok. Ruha lehet használt, teszkós, fehér body , rugi pl...
2012. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kíváncsicska ***** válasza:

Erre ahányan válaszolnak szinte annyi fajtát fognak ajánlani.

Mi először Huggiest használtunk a 2. méretig váltottunk a 3-ra, de az kiütötte a popóját.Mivel itthon pampers volt elfekvőbe mert azt kaptunk, kipróbáltuk és jó volt, nem lett kiütéses.Szóval a Huggies-ből sem folyt ki semmi semmi olyan balesetem nem volt ami mondjuk nem az én hibám.(rossz pelenkázás miatt). Innentől mást nem próbáltam ki, mert valószínű érzékenyebb a bőre, de ha nem lenne gond szerintem az aldisat is kipróbálnánk, mert azt is sokan dicsérik :)

2012. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nahát akkor én leszek a kivétel.Nekünk nem jött be a pampers pelus.Minden kifolyt belőle, alig vártam, hogy elfogyjon.A liberót is kipróbáltuk abból sosem folyt ki semmi nem is ázott át.Viszont én túl keménynek merevnek találtam.Nekünk az 1es Huggies jött be.Olyan puha anyaga van mint a pampersnek csak keskenyebb (ez inkább vékonyabb babáknak jó szerintem.)Még mindig Huggiest használunk csak már 3asat.Sokan szidják ezt a márkát, de hát kinek a pap kinek a papné ugyebár...:)Babája válogatja.
2012. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a huggies volt ilyen pont, h minden kifolyt belőle. Amúgy érdekes, mert van egy rövid időszak anyatejes babáknál, amikor tök mindegy mit veszel, akkor is nyakig kakis lesz. Kb. a 3-4 hónap környékén....Amikor "sok" is a kaki, folyékony is stb.
2012. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 sumergo ***** válasza:

Nekünk a Huggiesból és a Liberoból minden kifolyt, csak a Pampers jött be. De sajnos hiába kérdezel meg 100 embert, nem biztos, hogy a kicsid olyan átlagos lesz, hogy nektek is az lesz a jó. :-)

Sajnos ki kell tapasztalni, máshogy nem megy! :-)

2012. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk kifolyt a lányomnál a pampersből a pisi, próbáltuk a lidl-st aldist, nagykerest, eddig az aldis ami a legjobban bírta viszont vastag, nem épp nyári pelus..így éjszakára kapja azt, nappalra pedig a rossmanos baby dreamot, ha jön az ősz és a tél akkor pedig jön ismét az aldis.Fiamnál a libero jött be.
2012. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekünk nem folyt ki egyikből sem és a baba bőre is bírta. Kripróbáltuk a Liberót, a Pampers fehéret, zöldet és narancsot. Mivel mind jó és a narancs Pampers a legolcsóbb így ezt hazsnáljuk.
2012. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A pampers premium-ot használom a kezdetek óta, már a 3-as méretnél tartunk. A libero-ból mindig kifolyt a kaki, nem is használtam el. Ahányszor ezt használtam, mindig mosás lett a vége. A Mülleres saját márkás szerintem van olyan jó, mint a pampers, és árban is megfelelő.
2012. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a pampers nagyon vacak minden kifolyik belőle, nekünk csak a libero volt jó.
2012. aug. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, de gondolom a sokadik fajtát ajánlom már. :) Mi pine-t használtunk, az első csomagot a nagypapi hozta meglepetésként. :) Nekem nagyon tetszik az illata is, az anyaga is nagyon puha, minden szempontból megfelelt. (Első baba amúgy.)
2012. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!