Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ültethetem a babakocsiban?...

Ültethetem a babakocsiban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Babám már többször kiült oldalra négy kézlábból és a kezén támaszkodva sokáig ült így. A babakocsiban sincs el már úgy sem ha egy fokozatot emelek a háttámlán.Így kb. 30 fokban (ül). Habár ez a fokozat még inkább fekvő.A következő meg már inkább ülő.Felültethetem? Vagy meg kell várnom még a babakocsiban is felül magától?mert próbálkozik szegénykém, de hanyatt fekvésből még nem megy neki.Viszont így meg végigüvölti az utat...
2012. aug. 30. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány hónapos?
2012. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
5 hónapos
2012. aug. 30. 23:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Amíg kézre támaszkodik ülps közben az nem stabil ülés és nem szabad ültetni.
2012. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is 5 hónapos, nem ültetem. Első fokozatban van a támla, inkább fekvő. Ennyi idősen ne ültessed!
2012. aug. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ok! Akkor nem tudom mit csináljak, hogy ne sírjon séta közben..Nincs tippetek? Pedig felém néz a sportrész, lát engem!Nem érdekli semmi csak feszeng és próbál felülni, de nem megy még neki.Nem elég erős még hozzá!Ha hasra teszem akkor meg négykézláb áll és eldől ahogy tolom és úgy is sír..:(
2012. aug. 31. 09:40
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Nektek!
2012. aug. 31. 09:41
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, de a támla tartaná a hátát még ebben a fokozatban is.Nem magától ülne.Úgy sem szabad?
2012. aug. 31. 09:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne ültesd. Egyébként nem a kor számít, hanem, hogy mennyire ül magától stabilan...

Próbáld meg, hogy kifelé nézzen az ülés, ne feléd. Ilyenkor már inkább szoktak nézelődni kifelé a babák, hátha ez leköti őt, és nem fog sírni. Valamint lógatható játékokat tegyél a kocsira.

2012. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Rákerestem egy másik ilyen kérdésre! Ez a baba ugyan így ül ahogy az én kislányom.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. aug. 31. 09:47
 10/10 A kérdező kommentje:
Lógathatok én neki akármit semmi nem köti le a kocsiban csak az a fránya felülés foglalkoztatja! Ki vagyok már ha megyünk sétálni! Köszi a válaszod.
2012. aug. 31. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!