Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek, ha a...

Mi a véleményetek, ha a babakocsiban egy 5 hónapos baba, nem velem szemben ül/fekszik?

Figyelt kérdés
Ugyanis a babakocsi tolókarját nem lehet változtatni (peg perego atlantico)mondjuk jobban szeretném, ha velem szembe lenne, mert még kicsinek tartom, kukucskáló nincs rajta, de átlátszik a kupola.Szerintetek megszólnak érte?

2012. aug. 25. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Miért szólnának meg? :)Egy 5 hós baba már bőven szeret nézelődni.Anyucit meg úgy is látja egésznap. :)
2012. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen én is azt vettem észre, hogy már jobban szeretne nézelődni, a mózest használtuk eddig, de ha nem alszik, akkor "unatkozik" benne.
2012. aug. 25. 13:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem fordítható tolókaros a babakocsija, pont, mint az én fiamé volt. Engem eleinte zavart, hogy nem látom ( nyáron volt pici, fel kellett hajtani a kupolát, hogy védje a naptól), így rendszeresen megálltam, meglestem mit csinál. Remekül el volt, imádott nézelődni, és szerintem örült is, hogy nem állom el előle a kilátást.

Ne foglalkozz senkivel, csak magatokkal. Akinek nincs jobb dolga, mint azt figyelni, hogyan tologatod a babakocsit, és még kritizál is érte, az menjen a víz alá.

2012. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is ilyen babakocsink van. 2 gyereket használt ki, és soha egyik sem reklamált. :-) Imádtak nézelődni! Engem úgyis annyit láttak, hogy már untak. :-)

Aki meg ezért megszól, az akkor is megszólna ha másfajta babakocsitok lenne. Maximum találna másban kivetnivalót. Ne foglalkozz ilyenekkel. Ha a gyerekednek jó így, akkor mással ne törődj!

2012. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a megnyugtató válaszokat. Lehet eleinte még azért sokat fogom kukucskálni..:)
2012. aug. 25. 13:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Anyuka-baba és kocsifüggő.

Például az én lányom nyugis baba volt, ha éébren volt vagy ha épp felébredt is nyugton feküdt tovább, ha engem nem idegesített volna hogy háttal van nekem a kocsi és nem látom, akkor tolhattam volna úgy is.

Ebből kiderül, hogy én magam nem bírtam volna, megnyugtat ha látom. Pl rászáll valami légy, bogár szúnyog , draázs és épp csípi, vagy bukik és nem tudja kiköpni és nem veszem észre vagy akármi lehet.


A fiam más tészta, mert azon túl hogy én magam sem bírnám hogy nem látom, ő meg olyan ficánka, hogy ha felébred vagy ébren van akkor tekergeti magát meg dobálja magát, és könnyedén kifordul(na) a babakocsiból. Őt meg emiatt nem lehet így tolni huzamosabb ideig.


Nekünk olyan babakocsink volt, amin ugyan nem lehet a tolókart átrakni, de a hordozót és sportrészt két irányból is rá lehet tenni a vázra. Érdekes, hogy a mózest nem engedi az adapter csak úgy rátenni, hogy felém van a gyerek, gondolom nem véletlenül.

Most kaptunk egy kocsit amit már ki akartak dobni az ismerőseink, PegPérego Milano XL, itt lehet a tolókart váltani, de csak akkor szoktam a 7 hónapos babámat nekem háttal tolni ha a nap éppen úgy süt hogy jobb neki ha háttal van.

2012. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb én is ennyi idősen tettem át a kislányom a sportrészbe, amit ugyan rá lehet tenni felém fordítva is, de neki az nem jött be :) Szerintem utált már engem látni. :))) Szóval mi úgy sétáltunk, hogy nem felém volt. Aztán volt, hogy megpróbáltam, hogy felém ültetem, de végig ordította az utat.
2012. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 5 és fél hónapos volt mikor átraktam a sportrészbe, akkor még feküdt, most már 7 hónapos ül és remekül el van. Imádja nézegetni az autókat. Sokszor nem értem hogy van aki még egy évesen is magafelé fordítva tolja a babakocsit.
2012. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gumicsizmás bagoly ***** válasza:
Később könnyebb lesz, egyrészt, mert lefoglalják az új látnivalók, másrészt megszokja, hogy nem mindig az anyját látja maga előtt és kevésbé lesz nehéz az elválás mondjuk, a bölcsiben. Hogy ki mit nyávog, az meg ne érdekeljen, a te gyereked, te neveled.
2015. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!