Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » EC-ző anyukák, gyakorlati...

EC-ző anyukák, gyakorlati tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hogy öltöztetitek hideg időben a babát, hogy működik a dolog, amikor mászni kezd, hogyan hidaljátok át a kudarcos napokat?

5 hónapos a lányom, eddig hogy meleg volt, könnyen ment a gyors vetkőzés, na de mi lesz később?

Minden tapasztalat érdekel. Van egy két évvel idősebb fiam is, de vele pelusoztam. :(


2012. aug. 31. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

EC-ző


ez mi?

2012. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor nincs pelus, csak figyelik a gyerkőcöt.
2012. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
értem, köszi nem tudtam mit jelent.
2012. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem itt senki nem EC-zik, vagy ha mégis, akkor sem fogja kiírni, mert minden oldalról lehülyézik. Itt van egy kis olvasnivaló tapasztaltaktól:

[link]


Sok sikert!

2012. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
hát ez elég durva
2012. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-esnek köszönöm. :)
2012. aug. 31. 17:28
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Hát igen, erre mi mást lehet írni? Szerinted ez így rendben van? Erről még nem is hallottam, bár van 2 gyerekem. Ez egy új okosság lehet, ami még a kötődő nevelést is űbereli, vagy talán már ez is hozzá tartozik... Elolvastam, hogy mi ez, néztem róla videót, nagyon durva. Én ahelyett, hogy állandóan lesném, hogy mikor jön a pisi, kaki, inkább nyugodtan ellennék a gyerekekkel, és talán még "pihennék" is mellettük, nem ezt lesném állandóan. Bőven ráér ezzel a dologgal egy ilyen picike baba! Durva, és gondolom nem azért csinálják sokan ezt, mert nem jut pelenkára. Rossz időben kint mit csinálsz vele? Az mehet akkor a pelenkába? Egyszer ide, egyszer bilibe/WC-be? A baba ezt hogy érti meg? Összezavarja ez a rendszertelenség. Ááááá! Ez gáz. Szegény babák! Szerintem aki ezen gondolkodik, gondolja át ezt jól, hogy ez mire is jó..., aki ezt csinálja, nem lesz több és jobb Anya! 2 éves kor után okosan rá fog ülni a kicsi a bilire, nyilván az elején több-kevesebb sikerrel, mert ugye nem egyformák, de menni fog. És tudatosan! Bocs, de én ezen teljesen kiakadtam!
2012. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló: hozzászólásod melyik része válasz a kérdésemre?

Nem azt kérdeztem, hogy mi a véleményed róla, hanem tapasztalatokat kértem olyanoktól, akik alkalmazzák (mivel nincs lehetőségem pl Dél-Amerikába, Afrikába, Mongóliába, Kínába vagy az eszkimókhoz elutazni, ahol ez gyakorlat).

2012. szept. 2. 21:41
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Kedves Kérdező! Igazad van, választ nem kaptál tőlem, csak jó tanácsot, szerintem legalábbis az is volt benne. Felháborodtam, és leírtam a véleményemet. Remélem, hogy kevés Neked tetsző választ fogsz erre a kérdésre kapni, mert remélem ezt kevesen csinálják! Ezek a prérin, szavannán (vagy tök mindegy nekik, hogy éppen hol vannak) biztos könnyeben megoldják ezt a dolgot, mint egy civilizáltabb országban. Nem hiszem, hogy akiket felsoroltál, őket kéne követni! Szerintem ezek a népek nem voltak most ide jó példák, de te tudod! Azt hittem, hogy a kötődő nevelés a csúcs, de még azt is felül lehet múlni ezzel!
2012. szept. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Őszintén sajnállak. És a gyerekeidet is...
2012. szept. 3. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!