Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt után hányadik napig...

Nemvárt után hányadik napig van még remény pozitív tesztre? Elsősorban gyakorlati tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés
Láttam ma egy nemvárt után 2 nappal negatívat tesztelős kérdést - nekem (ha 28 napot veszek, de inkább 26-27 napos ciklusaim szoktak lenni) ma késik 3. napja, több mint egy hete erősen szúr az alhasam és a petefészkek, eddig minden teszt negatív. Van köztetek olyan, akinek csak 4-5 vagy még több napos késés után lett pozitív a teszt? 27. napon voltam pont nőgyógyásznál, már vastag volt a nyálkahártya, és nem volt semmi ciszta, stb., ami indokolhatná a késést.
2011. júl. 4. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Na, ez engem is érdekel. Ma vagyok a 28-ik napon, pár napja néha szurkál a hasam, más tünetem nincs.

Visziont negatív lett a reggeli tesztem. Általában 27-28 naposak a ciklusaim.

2011. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én holnap tervezek egy újabb tesztet ellőni, de úgy érzem, hogy furán vagyok, émelygek, stb., amit viszont a HCG okozna, amit viszont mutatna a teszt, tehát csak valószínűleg beképzelem... Volt már egy sajnos missed abbal végződő terhességem februárban, akkor a 36. napon teszteltem, akkor azonnal, délutániból nagyon erős pozitív lett, de mivel addig nem gondoltam terhességre, korábban nem teszteltem, így nem tudom, mikor lett volna először pozitív. Te mikor próbálod megint?
2011. júl. 4. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
2 nap múlva, a 30-ik napon, ha addig nem jön meg és kibírom. Akkor is reggeli pisiből.
2011. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked, majd írd meg mi lett.
2011. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!