Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bevásárlókocsik "gyerekülés"...

A bevásárlókocsik "gyerekülés"-ére az van írva, h max 15kg. Tettetek már bele nagyobb babát? Történt valami?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi, olvasom ott :)
2012. szept. 2. 21:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 18 kg, de simán belerakatja még magát néha. Soha semmi gond nem volt belőle, de már mondtam neki, hogy erről szokjon le, mert már nehéz felemelni a kosárig. :)))))

Most rászokott a nagy kosár részre. Így csak felemelem a kosár gyereküléses részét, és bele tud mászni. Így nem kell emelgetni.

2012. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Gyereket a kosárba? Gratulálok! Csupa jót tanítasz a gyereknek. Más meg az élelmiszert rakja oda!
2012. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Megint más vagyonokért veszi a kosarat, amiért idióta szülők tönkre vágják, aztán kedves mosollyal továbbsétálnak. Én meg módszeresen fotózom, mert apámék szállítják a kosarakat Tesco, Auchan és hasonló helyekre, aztán garanciálisan követelik a széttört kosarak helyett az újat. Így legalább lehet mutatni a boltnak, hogy a kedves vásárlók mit csinálnak. No nem mintha őket érdekelné...


Az ilyenekkel ott helyben ki kéne fizettetni (ja, csak hogy tudjátok: egy ilyen kosár 20-60.000 Ft között van, de az új gurulós verzióból még ennél is drágább kiadás is van...).

2012. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Attól félek, h felborul. A kosár részbe meg az utolsó hozzászólóhoz hasonlóak véleménye miatt nem teszem, félig igazat is adok neki, bár egy gyereken normál esetben csak a cipő a koszos, azt meg le lehet venni akár. Ő még csak 17 hónapos, 14,5kg, 1 hónapja jár, beszabadul valahová, akkor nem sokáig engedi fogni a kezét, így kénytelen vagyok cipelni. Babakocsival csak a kisebb bevásárlás oldható meg, a nagyobb boltok pedig sajnos autóval megközelíthetőek.
2012. szept. 2. 21:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ő még belefér. Az ilyen dolgokra szerintem 2-3kg-mal kevesebbet írnak.

Csak a cipője meg csak annyit hogy, lehet előtte kutya kakiban volt.

2012. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem raknám bele 15 kg fölött, bár amilyen kis súlyu a kislányom, amire eléri, már nem is akar beleülni.

Azokkal egyetértek, akiknek nem tetszik, hogy a kosár részbe rakják a gyereket. Nekem sem tetszik, mert lehet, hogy csak a cipő koszos én viszont olyat nem láttam, hogy cipő nélkül ül a kosárba. De belegondolva, ez a lehetőség sem tetszik, hogy az én kenyerem ott van, ahol előtte egy gyerek zoknis lába volt.

2012. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A Tescoban van az a kocsi, aminek autó az eleje, kormánnyal, dudával. Az azt hiszem 25kg-ig jó, biztonságos, higiénikus is a kaják szempontjából. De nálunk csak 2 van, ritkán jön össze, h van szabad éppen akkor. Több kellene és más multikba is. Biztos drágább mint a sima kocsi...
2012. szept. 2. 22:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Elvileg ki is van írva több multinál, hogy tilos a nagy kosárrészbe tenni a gyereket. Tényleg nem higénikus. Bár mondjuk a kocsi szerintem alapból is piszkos. Csomagolás nélküli árut nem is tennék bele.

Nem tudom mi történik, ha nehezebb gyereket tesznek bele, de felborulni biztos nem fog. Főleg, ha a kocsi másik végébe pakolsz valamit.

2012. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!