Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen ülést vennétek egy...

Ti milyen ülést vennétek egy 11 hónapos,12 kg-os babának?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha még háttal utazna, de a hordozó már egy ideje erre nem alkalmas :)


-0-18-as ülést vegyünk?

(vajon erről nem lógna le a lábbal, ha háttal kötnénk be?)


-9-18 kg-osat menetiránnyal megegyezőt?

Köszi! :)



2012. aug. 31. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9-18ast semmi képpen nem. A 0-18asok jók az nem gond ha lelóg a gyereklába a hordozóból is kilóg ettől az még jó. Én esetleg egy 9-25ös háttal is beköthetőt ajánlanék amit nem rég ajánlott nekem egy szakember igaz sajna otthon nem árulják (minek hiszen ez biztonságosabb), de netről lehet rendelni én most fogom megvenni.
2012. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Belinkelnéd? Kösziiiii! :)

És, ha mégis itt kell vennem, akkor hosszútávra 0-18-asat vegyek?

2012. aug. 31. 14:18
 3/15 anonim ***** válasza:

igen, még kicsi ahhoz hogy menetiránynak utazzon.


[link]

2012. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Britax Two-Way (elite)


a neve de az elite már csak a megnyitás után látszik 208euro

2012. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kábé megőrültünk volna utazás közben, ha 11 hónaposan még háttal tettem volna be az autóba a gyereket... (csak hogy reagáljak arra, hogy még kicsi ehhez).

Az én kisfiam már 9 hónaposan totál stabilan ült, nézelődni akart, így 9-25-ös ülést vettünk neki, addigra pont el is érte a súlyhatárt, a bébihordó hiába volt 13 kg-ig rendszeresítve, kilógott a lába, és utálta, hogy háttal kell ülnie, nem lát semmit.

Mi Top Ridert vettünk abból, és egész mostanáig használtuk (most 16 kg, 98 cm, 3 éves lesz, így kapott egy 15-36-osat).

2012. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hátra sem lát kevesebbet és az hogy kilóg a lába nem gond. Szerencséd volt hogy nem volt baleset. Az egy dolog, hogy ülni tud de a nyak még nem elég erős hogy egy nagy fékezésnél vagy balesetnél megtartsa a fejét.
2012. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kérdezem én, hogy ha kilóg a lába az ülésből (vagy hordozóból), és háttal van bekötve, akkor mégis mondd már meg légy oly kedves, hogy a kilógó lábát hová tegye a gyerek? Támassza neki az autó üléstámlájának? Hátulról belédrongyolnak, a gyereknek mind a két lába úgy eltörik, ahogy illik... Vagy esetleg üljön törökülésben, hogy a lábainak ne legyen baja, ne lógjanak ki? Ezt mégis hogy gondolod kivitelezni?
2012. szept. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kicsit felhúzza a lábát, valóban így valamivel nagyobb a lábsérülés esélye,de én úgy gondolom inkább a lábatörjön mint a nyaka, ha szerinted a láb veszélyesebb akkor erre nem tudok mit mondani.
2012. szept. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem egy csecsemőről beszélünk, könyörgöm, hanem egy 11 hónaposról!!! Vajon mikor lesz elég erős a nyaka, hogy menetiránynak szembe utazzon? Mert ha 9 hónaposan nem, 11 hónaposan még mindig nem, akkor mikor? Hirtelen 14 vagy 15 hónaposan elég erős lesz a nyaka??? Hülyeségeket beszélsz!
2012. szept. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tehát, akkor milyen ülést kellene vennünk???? :))))
2012. szept. 1. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!