Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kézi mellszívót vegyek?...

Milyen kézi mellszívót vegyek? Már nagyon sok félét néztem, de nem tudom eldönteni. Mindíg az avent-nál jukadok ki. Tényleg olyan jó az? Esetleg a Mam, vagy Tommee Teppee, vagy campol?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
tommee van nekem, nagyon szerettem használni. egy aventet is kipróbáltam, de nem jött be. egyik sem rossz minőség, szerintem ez is egyéni, hogy kinek melyik áll kézre, melyik kényelmesebb
2012. szept. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem Medela volt, én nagyon szerettem hatékonyan tudtam vele szívni. De nekem elég nagy mellem van, itt úgy láttam, a kisebb mellőeknek talán jobb az Avent.
2012. szept. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
..mellűeknek...
2012. szept. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tommee szerintem nagyon jó, én kipróbáltam ezt is meg az aventest is, nekem jobb a tommee, és most a brendonban akciós is:)
2012. szept. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem Avent van, tökéletesen bevált. Mellesleg nekem is kis mellem van. :) Mást nem próbáltam, mert mikor vettük mindenhol ezt ajánlották a legjobban, bár ennek 4 éve.
2012. szept. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem MAM van, teljesen meg voltam elégedve vele, lehet állítani, hogy milyen erősen szívjon, az összes fokozaton jól szív. És a cumisüvegjei is jó fajták, a mikróban lehet őket sterilezni, így hamar megvan az is.
2012. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

eleve nem vennék kézit

van aventes kézim és meldea mini elektromos

az utóbbi a tuti ,imádom.

2012. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagy mellem van és Avent mellszívóm, igaz elektromos. De van kézi Medelám is, mindkettő jó. Egy Canpolt kaptam kölcsön, az viszont nem jött be.
2012. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!