Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüveget és a mellszívót...

Cumisüveget és a mellszívót lehet mosogatószeres vízben tisztítani fertőtlenítés előtt?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés és egyértelmű a válasz, csak kicsit tanácstalan vagyok első baba lesz.
2012. máj. 22. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Cumisüveggel nincs nagy tapasztalatom, mert sosem használtam, de a mellszívómat én csak mosogatószeres vízzel tisztítottam. Az első használat előtt kifőztem, aztán talán havonta, vagy ha sokat állt.

Mint ahogy a mellemet sem fertőtlenítem, csak tusfürdővel mosakszom...

3 gyerekes

2012. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze! Én mindig elmosogattam őket rendesen mosogatószerrel, külön szivaccsal. Leöblítettem alaposan,majd fertőtlenítettem. :)
2012. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, én mindig úgy csinálom. Először elmosom mosoatószeres vízben (van erre egy külön fenntartott szivacsom, amit csak a babás cuccok elmosásához használok), aztán mennek be a sterilizálóba. Ennyi.
2012. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xStefix ***** válasza:
76%

Persze, először mosogatás, utána sterizés. A fertőtlenítés nem takarítja el az ételmaradékot, foltokat... ;)

De üveg nem kell. :)

2012. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!