Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az ideális babakocsi?...

Milyen az ideális babakocsi? Keresek január-februárra babakocsit. Hol tudok olcsón -20-30ezerért venni, és melyik fajta az ideális ami sokáig is birja?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem tetszik?

[link]

Szerintem jól nézik és télre is jó lenne.

2012. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor vízszintesig dönthető sport kocsit vegyél. Hauck (de biztos többen is) gyárt ilyeneket, és azt újonnan megveszed + még a téli zsák is kijön belőle.
2012. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm... január végén-február elején szülök...
2012. szept. 3. 12:53
 4/8 anonim ***** válasza:
igen de a Hauck az nem Jané ugye.....nekem eddig akit ismerek és Hauckja volt szidta....de persze mindenkinek más tetszik.....
2012. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem Hauck-om volt, és tökéletes volt, nem volt vele semmi gond!
2012. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát a Hauck az tényleg nem egy Jané de azért egy gyereket bőven kiszolgál.
2012. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt és tökéletesen téliesíthető.Meg strapabíró.Újonnan se drága mi a vateráról rendeltük.Most 32000ft.

[link]

2012. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
H a pesti vagy ajánlom a soroksári uton lévö Brendon Outlettet nagy választék és 30000már kapsz mózeskosáral és sport részel lábzsákal szupi kis babakocsit ott.Néz szét megéri.
2012. szept. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!