Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az ideális babakocsi?

Milyen az ideális babakocsi?

Figyelt kérdés
Őszre lesz meg a kicsi és nem tudom eldönteni milyen kocsit vegyek neki. fontosnak tartom a mózeskosarat és sokmindent tudjon a kocsi. és a legfontosabb hogy sokáig tudja majd használni! linkkel ajánljatok
2010. febr. 20. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nekünk ilyen van, nagyon szeretjük!

2010. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
129 ezer ugye?
2010. febr. 20. 12:21
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

nekünk ilyen van csak kék.már egy éve nyúzzuk a kocsit és nagyon strapa bíró.mióta meg van napi 1 -2 órát sétálunk és az autóban is visszük magunkkal elés sűrűn.

[link]

2010. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

de ez is nagyon jó! [link]

mi egy kisebb bababoltban vettük

2010. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
1-2 órát sétáló anyukának üzi: nagyon klassz már láttam ezt a kocsit ezen az oldalon és árban is szuper
2010. febr. 20. 12:45
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Az Agat Lux babakocsiról szeretném kérdezni, hogy bolygókerekeset vagy fixet használtok?

Én is ilyet néztem, de nálunk nagyon rossz minőségű föld út van és a bolygókeréktől félek egy kicsit.

Köszönöm!

2010. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Rossz úton valoban nem szerencsés a bolygo kerék. A Kunert-ről én is jokat hallottam. Nekem Bergon King volt,az hasonlo nagyon hozzá.
2010. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, és nagyon szeretjük, pedig elég alaposan nyúzva van, és ráadásul használtan vettük egy barátunktól, mégis nagyon bírja:)

[link]

2010. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]


Nagyon jó babakocsi. Gondolom mindenki más szempontból választja ki az ideális babakocsit én pl. nem tartottam fontosnak a mózeskosarat viszont mivel sokat autózunk mindenképpen travel system babakocsit szerettem volna.

Nem bántam meg.

2010. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A kéket vettük :-)
2010. febr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!