Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két éves gyermekedet miben...

Két éves gyermekedet miben altatod?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy milyen rucit adsz rá? Rövidet, vagy hosszút? Az enyémen egy hosszú ujjú body van, és egy pizsi naci! Már nem hagyom nyitva éjjelre az ablakot, mert nagyon lehűlne! Viszont még álmában is kitakaródzik, egyszerűen nem bírja magán sem a vékony, sem a vastag takarót!
2012. szept. 3. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Én már bodyt sem adok rá.26 hónapos a lányom. 1 vékony pizsinaciban,és rövid ujjú pólóban alszik/éjjel/. Én sem nyitom már ki nála az ablakot,és ő is ki szokott takarózni.

Délután /mint most is/ csak póló és bugyi van rajta,mert elég meleg van.

2012. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Enyém sem bírja, ha be van takarva. Én egy rövidujjú bodyit adok rá, és van 3db overálunk, egy vékonyabb és 2 vastagabb, ezeket húzom rá- most még a vékonyat, később majd a vastagabbat. Olyan mint egy egybepizsi, de annál vastagabb anyaga van, és végig cipzáras, így nagyon gyorsan és egyszerűen rá lehet adni és le lehet szedni. Ebben legalább tud járkálni, mert ha reggel felébred, és kikel az ágyból, rögtön úton van. :) A Zsákot ő nem nagyon szerette.
2012. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 pelus egy felsö ha tél lesz egy bady egy takakro semmi más állando 20 fokban van éjjel
2012. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hű, úgy tűnik én alulöltöztetem a kislányomat:-).

Rövid ujjú body van rajta, egy textilpelust rárakok, bukón van az ablak. 24-25 fok körül van éjjel, 1 szobában alszunk, ha hűvös van, becsukom az ablakot.

2012. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

2-es vagyok- nem hiszem, hogy alulöltözteted a lányod, éreznéd ha egy szobában alszotok, hogy fázik-e vagy sem. Én fiamra azért adok vékony overált, mert tényleg nem lehet betakarni, ahogy betakargatom már fordul is és rugja le magáról, viszont szereti a meleget. Ha csak badyban alszik, akkor is lerugja magáról a takarót, de hasra fekszik úgy, hogy maga alá gyűri a lábait és kezeit- innen gondoltam, hogy fázik. (nem tudom, hogy bírt úgy aludni. :))

Azóta kiterülve fekszik, ha hason van, akkor sem gyűri az összes végtagját a pocakja alá. :)

Ablakot este kinyitom, de mikor megyünk mi aludni, 10 körül, akkor becsukom.

2012. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi, utolsó, csak ilyenkor elbizonytalanodom, hogy lehet, hogy jobban fel kéne öltöztetnem? A pelenkát a kislányom is lerúgja mindig magáról.
2012. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam két éves múlt, ici-pici szobája van. Még rövid pizsamában, és bugyiban alszik, takaróval. Ha lefektetem rázárom az ajtót, az ablak marad nyitva, mert megfulladna szegény. Mielőtt lefekszem, kinyitom a szobája ajtaját, bezárom az ablakot, és betakarom. Éjjel, csak a mi szobánkban marad nyitva az ablak, mert ő még nem húzza magára a takarót, ha fázik. Így viszont nem hűl le a szobája, de friss, oxigéndús levegő jut neki.
2012. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nálunk is velünk alszik, csak én azért nem tudom eldönteni, hogy nem-e fázik, mert én csak úgy tudok aludni, ha teljesen betakaródzom, ő pedig csak úgy tud aludni, ha nincs betakarva! Köszi mindenkinek!
2012. szept. 4. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!