Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék hajmosó karimát venni?

Hol tudnék hajmosó karimát venni?

Figyelt kérdés
Már nem tudok mit kitalálni kislányom hajmosásához. Nem tudom hátradönteni, mert amióta ül, utálja ezt, és sír. Ha meg zuhannyal próbálom, akkor meg a szemébe megy minden és kellemetlen neki. Tudom, sokan azt mondják erre, hogy ez is marketing fogás, de már tényleg nem működik semmi....
2009. júl. 28. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:
A Brendonban láttam. Már én is gondoltam rá, hogy veszek, de olyan sokáig gondolkodtam rajta, míg kinőtte a lányom. Azt hiszem 2 éves korig van, állítható a mérete. Még mindig utáljuk a hajmosást, de megkűzdök vele. Amúgy kíváncsi vagyok tényleg jó-e?
2009. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!