Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a hajmosó...

Mi a véleményetek a hajmosó gyűrűről?

Figyelt kérdés
A lányom ordit minden hajmosásánál, 17 hós.
2009. júl. 7. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
én most vettem egyet, ma jön a postán és este felavatjuk. szerintem szenté kéne avatni, aki kitalálta, csak meg kell szokja a gyerek, hogy miért van a fején. 2-3 alkalommal még hiszti van, aztán rájön, hogy így sokkal jobb buli a hajmosás.
2009. júl. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ezt is -mint pl.:kutacsvédő sapka-, a "hogyan húzzunk le több pénzt a kismamákról" című marketing gyakorlatnak tekintem!
2009. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom. lehet vitatkozni arról, hogy egyik másik dolog mire lett kitalálva. szerintem akinek valaha is megfordult a fejében az, hogy kéne egy kis segítség a hajmosásnál, annak jól jöhet. sokan a szopipárnát is feleslegesnek tartják, pedig aki nagy pocakkal aludt már vele, az tudhatja, hogy mennyire kényelmes, de ez csak egy példa a sok közül. én soha nem vettem volna légzésfigyelőt pl. hajmosókarika viszont van és kell és használjuk.
2009. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!