Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves babám pár napja...

Fél éves babám pár napja nagyon sokszor kel éjjel. Egyrészt felállt, másrészt fogzik. Szopival vissza tud aludni. Korábban már nem kellett etetnem éjjel. Ezzel most elrontom? Lesz még átaludt éjszakánk vagy felejtsem el.

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy alszik vissza, rendesen, mennyiséget szopik, vagy csak cumizik?


Egyébként ha felállt, lehet hogy a sok mozgás miatt több kajálásra van szüksége, tehát simán kelhet az éhség miatt is, ne aggódj!Nem rontod el!

Most erre van szüksége!

Nekem a 9 hónapos lányom kel egyszer olyan hajnali 3 körül, pedig 2 hónapos kora óta nem eszik éjjel, ő kis simogatással visszaalszik.

Szerintem teljesen természetes, hogy az alvásuk időről időre változáson megy át, lesz még átaludt éjszakátok, ne aggódj!:)

2012. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Több helyen olvastam, hogy mikor a kicsi új mozgásformát sajátít el, éjjel is próbálja gyakorolni (az ehhez kapcsolódó infókat rendezi az agya), és ezért 1-2 hétig nyugtalanabbul aludhat. Én ezt megfigyeltem a fiamnál a kúszásnál, mászásnál, felállásnál, járásnál is. Ne úgy képzel, hogy álmában sétafikált a kiságyban, csak kukackodott folyton, aztán koppant szegény mikor az ágy végére ért, és nyöszörgött. Lepakoltam a másik végébe, és ő kezdte előröl. Az előző hozzászólónak is igaza van, az új mozgáshoz több energia, és több tej kell. Ne aggódj el fog múlni hamarosan.
2012. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!