Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma vagyok 21 hetes terhes, és...

Ma vagyok 21 hetes terhes, és még idáig nem rúgott a babám. Nektek mikor rúgott először?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm,ez érdekes.Átlag 16hetesen kezdenek mozogni,én akkor éreztem is.Hogy mikor rugott elöször azt már nemtom,de ahogy nött,annál többet mozgott és rugott.
2009. júl. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
21-22 hetes voltam kb.
2009. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az ügyesek érzik meg 16 hetesen, 18 hetes a nagy átlag, de a 20 hét körül szokták mondani, hogy már érezni lehet. EGyszer azt olvastam, hogy 22 hégit illene érezni, utána talán érdemes megnézetni. De hát nem vagyunk egyfromák....

Én 17 hetesen mertem mondani, hogy érzem, de akkor utólag már tudtam, hogy már 15 hetesen is ezt éreztem, csak nem mertem még azt gondolni, hogy a baba.

2009. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 1.baba mozgását 15 hetesen,2.babát 14 hetesen,3.babát pedig 15 hetesen éreztem de ez tényleg korainak számíthat!Mondjuk a többedik terhességnél már tudod mit kell érezni:)A köreimben szinte mindenki 18-22 hetesen érezte első ízben a picijét,ne aggódj:)
2009. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 16 hetesen kezdett mozgolódni a kisfiam.Azt mondta az orvos,hogy a vékonyabb testalkatú nők előbb megérzik.

2009. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia

én is ekkor éreztem mozgolódni, de előtte éreztem olyat, mintha buborékok mozognának a pocakomban

nem bél mozgás volt, hanem már a kicsike, csak akkor még nem tudtam, hogy az

szóval, ha érzel már ilyen "buborékolást", akkor az a picikéd mozgása

2009. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is 22 hetesen éreztem először. Pedig vékony testalkatú vagyok. Azt mondta a dokim, hogy a méhen belüli fekvésen is múlik. De semmi pánik, majd mocorog ő, ha akar. Ja, és én nem éreztem semmi buborékolást, kutyorgást - amikor eljött az ideje rúgott :) csodás volt!
2009. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is a 21.hét után éreztem konkrétan őt.
2009. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen buborékolást én is érzek már a 15. héttől, habár most az utolsó pár napban valahogy ritkábban. Az orvosnál a nővérke viszont azt mondta, hogy nem, 15. hétben még nem, úgyhogy nem is tudom, hogy milyen dátumot fogok bediktálni, mert ezzel teljesen összezavart... Köszi a válaszokat!!! Én arra vagyok igazán kiváncsi, hogy mikor érzek már ilyen erősebb rúgásokat, még nem kéne?
2009. júl. 28. 14:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így kb. a 21-22. héten éreztem az első egyértelmű rúgásokat (első baba). Előtte csak bélmozgás-félét. Meg is lepődtem, mert egész fent éreztem a rúgást, nem is gondoltam, hogy odáig elér a lába. :) Biztos, hogy függ a méhlepény elhelyezkedésétől, a baba fekvésétől is.
2009. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!