Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most még csak 4+3 hetes...

Most még csak 4+3 hetes terhes vagyok. A 6. héten szeretnék először orvoshoz menni vizsgálatra. Ha esetleg ikerterhességem lenne ez akkor már kiderülhet ott az uh-on?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
ha nem voltál orvosnál akkor honnan állapítottad meg, hogy 4 hét + 3 napos terhes vagy?
2011. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Az uh-n szerintem amiből kell kettőt fog látni a doki, ha két baba van.


Terhességi kalkulátortól hallottál már kedves első? naptarak.com is hét+napra adja a dátumot az utolsó vérzés első napjától

2011. aug. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
nem hiszem hogy olyan biztosra kéne venni ezeket a kalkulátorokat. Én is kiszámoltam, de az UH kiderült, hogy már idősebb a baba.
2011. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel ez már a második terhességem, ezért tisztában vagyok vele, hogy honnan számolják a terhességet. Nem is ez volt a kérdésem kedves első. Második válaszoló neked pedig köszi a választ.
2011. aug. 14. 11:12
 5/7 Atroposz ***** válasza:
75%
Ilyen kór két petezsák van?
2011. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy két petezsák, vagy egy petezsákban két embriót látnak. Nekem az első uh - n (6.-7. hét környékén)mondták, hogy Anyuka, ennek a babának jó nagy szíve van...ill. neeeem...két kis szívet látok!
2011. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
én tegnap voltam 4+4 napos és voltam ultrahangon is, egy baba van :-), azt mondta a doki, ez már nem is fog osztódni.
2011. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!