Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha olyan kicsi a szoba, hogy...

Ha olyan kicsi a szoba, hogy nem fér el egy kiságy, akkor alhat mellettünk/köztünk a baba?

Figyelt kérdés

Nincs külön szoba a kisbabánknak, velünk lesz (majd), de nem fér el a kiságy sehogy sem. Az elején még oké hogy mellettünk van, de mi lesz később? Nővérem 2 éves lánya csak velük egy ágyban alszik el, nem hajlandó saját ágyban aludni, én ezt nem akarom a saját gyerekünkkel.

Sajnos még évek, mire kész lesz a szobája. Mondjuk van még egy szoba, de az anyósomé és oda nem tehetjük, mert néha szokott nálunk aludni és bármikor haza költözhet (mondjuk sztem soha) és hát mégis az ő szobája és ez a kifogás h nem lehet a gyerekünk szobája.


2012. szept. 5. 08:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%
Hát ez így nagyon nem egészséges.
2012. szept. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
Persze, alhat mellettetek, de számoljatok vele, hogy nagyon nagyon nehéz lesz később a saját ágyába szoktatni (engem anno 7, Tesómat 11 éves koráig nem sikerült átszoktatniuk a Szüleinknek). Szerintem első a gyerek és csak utána anyós! És különben is a Kicsinek is kell, hogy legyen egy saját kis sarka, ami csak az övé!
2012. szept. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Anyósodé a lakás? Szerintem mégis az ő szobáját kellene elfoglalni. Egy ideig persze aludhat veletek, bár én nagyon együttalvás ellenes vagyok. Az belején aludhatna bölcsőben is akár, az kisebb.
2012. szept. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Az elején nem baj, de később könnyen hozzá szokhat és kényelmetlen lesz mindenkinek.


Miért kell anyósnak saját szoba nálatok?

2012. szept. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
49%
Nem szabad a kisbabának a szülei között aludni egyáltalán,ahogy az első válaszoló írta,ez nagyon nem jó így. Mi az,hogy az anyósod szobájába "nem tehetitek"? Hát nehogymár... a kisbaba legyen az első,az anyós meg fogja be... a gyereknek külön ágy kell, nem a szülei között aludni (nyilván alhat ott,csak nem állandó jelleggel), az meg egyáltalán nem normális dolog,hogy a nővéred kislánya csak a szüleivel alszik. Anya és apa alszik egy ágyban,az az ő területük,a baba meg külön,ennyi!
2012. szept. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Anyósé, apósé felesben, de már több mint 10 éve anyósom elköltözött (nem váltak el) és folyamatosan azt mondja hogy már a mienk, meg úgyis a mienk lesz a ház, azt csinálunk vele amit akarunk, azt a szobát meg csak fent tartja magának, (ráadásul nem is olyan kicsi!) pedig esze ágában nincs vissza költözni.
2012. szept. 5. 08:54
 7/29 A kérdező kommentje:
Én is ellene vagyok az együtt alvásnak, meg szeretném ha saját szobája lenne, majd még bepróbálkozok anyósomnál hátha oda adja a szobát, bár semmi esély rá:(
2012. szept. 5. 08:57
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ott laktok, miért szólna bele? Költözzetek át az anyós-szobába Ti, ha meg látogatóba jön hozzátok, kibírtok vele egy szobában pár éjszakát, így a kicsinek is lenne külön szobája.
2012. szept. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
Tudom, hogy gonosz vagyok, de mégiscsak anyós lakása... Amikor terveztétek a babát, nem beszéltetek vele erről?
2012. szept. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
58%

Kit érdekel,kinek a lakása? Az anyósban legyen annyi,hogy feláldozza magát arra a pár napra,míg látogatni megy,és aludjon a nappaliban... mi az,hogy nem adja oda a szobát,nem egy idegenről van szó,hanem a saját unokájáról.

Remélem meg tudjátok majd oldani! Minden jót nektek!

2012. szept. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!