Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiam nyaka már kisebesedett,...

Fiam nyaka már kisebesedett, mivel kezelhetném?

Figyelt kérdés
eddig mindig hintőporoztam neki,de már úgy kipállott,hogy már sebes neki.2éves.Mivel kenhetem neki ami helyrehozná?Mert a por már nem használ erre.Bepanthen plus és neogranormon krém van itthon.valamelyik jó erre?Vagy esetleg még sudocrem is van.
2012. szept. 5. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a portól csak rosszabb lesz, krémezd inkább. a bepanten plusz, vagy a neogranormon is tökéletes. mindegy melyik.
2012. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt a probléma. a védőnő tanácsára egy gézcsíkot bekrémeztem neogrenormonnal és amikor elaludt éjszaka a nyakába csempésztem. elég nehéz volt, hogy ne kelljen fel, de sikerült. egész éjszaka a nyakán volt 4 nap alatt elmúlt.
2012. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi nektek,akkor a neogranormont megpróbálom neki!
2012. szept. 5. 19:15
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én babám extra érzékeny börü. A nyaka neki is nagyon sokszor pöttyös. A neugronrman a legjobb rá neki is.
2012. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A lányomnak is ilyen volt, és csak és kizárólag egy gyógyszertári kenőcs volt rá jó. Ha nem múlik el, vidd el a dokihoz a kisfiadat.
2012. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm!Holnap reggel amúgyis megyünk,a kullancs elleni oltást kapja,majd rákérdezek akkor.Neki sose volt ennyire csúnya,hogy már sebes legyen.Sokszor volt piros neki,mert tokája az van rendesen :) de sebes még sose.Estére bekentem neki neogranormonnal,remélem jobb lesz.
2012. szept. 5. 21:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Most mehet rá sudocreme, neogranormon, bepanthen is. És amikor már meggyógyult és nem sebes, ne hintőporozd neki hanem vegyél folyékony hintőport, azzal kend neki. Meglátod milyen csúcs dolog!
2012. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
milyen az a folyékony hintőpor?Sose hallottam még erről.Hol lehet kapni?
2012. szept. 5. 21:49
 9/14 anonim ***** válasza:

Én neten rendelte, de megpróbálhatod nagyobb gyógyszertárakban pl. Nálunk (Mikolc) sem Müller, sem Dm-ben nem lehet kapni.

Frezyderm a márkaneve, én ebből rendeltem, de nézz szét, hátha mekíméled magad a borsos postaköltségtől, mert amúgy sem olcsó, de amikor tapasztalod, hogy mennyire jó akkor a gyermekednek akkor tuti minden pénzt megér:-)

Én melegkiütésre vettem a fiamnak, gondoltam egy próbát megér, már ugyis annyi mindent kentem rá sikertelenül, ez már nem oszt nem szoroz, és láss csodát, nincs is rajta kiütés, ha elfelejtem bekenni, és kijön a kiütés akkor csak rákenem, és másnapra sehol semmi. Hónaljára is szoktam kenni, mert az is "bepállik" neki, ettől soha nem piros, és nem is izzadt. Néha a fenekére is kenem.

Magamra is szoktam, pl ha itthon gyantázom a bajuszomat, csak ettől nem lesz a helye pattanásos:-)

Egyszómintszáz, nekem nagyon bevált, én szeretem, és csak ajánlani tudom, ha megveszed remélem neked és a babádnak is jó lesz! :-)

2012. szept. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ó mi is miskolciak vagyunk :) Kár hogy itt nem lehet kapni,megnézem akkor a neten.
2012. szept. 6. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!