Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Babám popsilyukánál...

SOS! Babám popsilyukánál kisebesedett! (5 hetes) Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Kentem sudokrémmel, neogranormonnal,körömvirággal ... mindennel ... már nem is popsitörlővel törlöm,hanem vizes vattával, de gondolom az is dörzsöli neki ... :( minden pelluscserénél van kaki.Mit tanácsoltok?Hintőporozzam?Vagy mit kenjek rá?Szellőztetni sem tudom,mert pont ott a seb, ahogy összeér a popija.

Segítsetek!Köszönöm


2011. nov. 14. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát... hagyd a vattát is, szeritem inkább mosd ki neki mindig! és kend tovább sudoval! Annál jobb nincs! Nem irtad, mióta sebes neki?
2011. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kb 2 hete ... már mindennel kentem,hátha ... védőnőnek is mondtam, jobbat ő sem tudott :(
2011. nov. 14. 16:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Doki látta már?
2011. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a Bepanthen segített és a kamillatea (azzal mostuk le a popsiját). Más nem vált be.
2011. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok: váltsatok pelust hátha az sem jó...
2011. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A doktornő is látta ... semmi okosat nem mondott ... :S

Pellust liberot és pamperst használok,máshol nem is pirosodik a bőre ... biztos én rontottam el a popsitörlővel,hogy kidörzsöltem neki :( :( szegénykém :(

2011. nov. 14. 16:50
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy bnőm régebben azt mondta ha kipirosodik a popi akkor 3 krémet keverjek össze:neogranormant, sudot, és bepantent! hála nekünk nem kell, de azt mondta ettől hanagyon csúnya elmúlik...


első voltam

2011. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sebes popsinál nálunk ez vált be:

Pelenkázásnál kamillás vattával mostam le a popsiját. Utána bekentem Neogranormon és Canesten keverékével. Nagyon gyorsan elmúlt.

2011. nov. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jártam anno 7 hetesemmel:(

Pelusgond volt,konkrétan klórallergia...

Csakis Liberot használj és kend sudoval


lemosni pedig csak langyos víz,klórmentes vatta...

(egy ételesbe tettem vizet,azt a radiátorra így mindig langyos volt!)

2011. nov. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen pelenkát használsz??Lehet pelenkát kellene váltani!!Nálunk nem volt sebes,de nagyon kipirosodott,mert nem a megszokott pelenkát használtuk!!
2011. nov. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!