Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes kontroll vizsgálaton...

6 hetes kontroll vizsgálaton adtatok a fogadott dokinak pénzt ha a szülésnél nagyobb összeget adtatok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
igen,mivel magánrendelésen voltam,ugyanúgy,mint a többi beteg,megkérdeztem mivel tartozom,ő meg mondta az összeget..
2012. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert a magánrendelőben volt a 6 hetes kontroll és az ugyanannyiba kerül mint a terhesgondozás. Meg is mondta az árát, de ezzel nincs is gond. Más lett volna, ha a kórházba hív be.
2012. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mivel fogadott dokiról van szó,így nyilván nem ingyen vizsgált meg..!
2012. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is magánrendelésen voltam és megkérdeztem mennyivel tartozom. Nem teljes árat kért, hanem annyit, amennyit a kontrollvizsgálatokért kérni szokott, de nekem természetes volt, hogy fizetek.
2012. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fogadott doki de mindig kórházba mentem hozzá nincs magánrendelése ezért mindig annyit adtam neki amennyit én gondoltam.De most pénz szűke miatt nem adnék!Szerintetek gáz?
2012. szept. 6. 12:20
 6/8 anonim ***** válasza:

háát..! elég furcsán fog kinézni,hogy megvizsgál,te felöltözöl,megköszönöd és elmész..


vagy hogy akarod megúszni fizetés nélkül?

2012. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vagy ne kifejezetten hozzá menj,hanem szimplán sztk-s rendelésre...Más is meg fog vizsgálni.
2012. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4. Valaszolo vagyok.

Terhesgondozasra en konkretan nem a dokim maganrendelesere mentem, hanem a korhazba, ahol egyszer sem fizettem. A szulesert kapott penzt, annyit, amennyit gondoltam. Ha a korhazba mentem volna vissza kontrollra en nem fizettem volna neki. Maganrendelese mas teszta.

Szerintem kapott toled igy is mar eleg penzt. Ne erezd magad rosszul, mert csak a szulesig tomted a zsebet. :-)

2012. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!