Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor illik fizetni a fogadott...

Mikor illik fizetni a fogadott dokinak? Szülés után még amíg a kórházban vagyok, vagy varratszedéskor/kontroll során?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy van, aki 6 hét után a kontroll alkalmával fizet, de nem akarom, h. a dokim azt higgye, nem fizetek, ha még a kórházban várná a pénzt.
2009. aug. 26. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor adtam amikor jöttem haza a kórházból.Varrat szedéskor már nem(császáros voltam).
2009. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én varrat szedéskor adtam neki a pénz.Még a kórházban.
2009. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Ne tegyél fel ilyen kérdést,mert van itt 1-2 unatkozó hárpia,depressziós anyuka akik megköveznek érte.


Hasonló kérdésemre nemrég olyan válaszokat kaptam....


Na,de én nem ilyen vagyok: én most voltam 6 hetesen,ott adtam oda neki.

2009. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szia! Mi a kórházban, a szülés napján, este adtuk oda.
2009. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
varratszedéskor adta mindenki.
2009. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi nektek, első baba lesz, nem árt, ha tudom, hogy szokás.
2009. aug. 26. 16:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt 3 hetes kontrollom is, és mivel voltak benn varratszedéskor a kórházban, úgy kellemetlen lett volna odaadni, így a kontrollon kapta meg.
2009. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én császárral szültem és a varratszedéskor adtam neki a pénzt. Szombaton szültem, szerdán jöttünk haza és pénteken kellett vissza mennem varrat szedésre.

2009. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!