Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Raid elektromos szúnyogrisztót...

Raid elektromos szúnyogrisztót lehet használni kisbabával egy szobában? A darazsat is írtja ha van esetleg a szobában?

Figyelt kérdés

Megcsípte ma a kisbabámat /2,5 hónapos/ egy darázs, még kórházba is bevittem mert annyira féltem hogy bedagad vagy megfullad. Tetőtérben lakunk és nagyon sok a darazsunk, de nem tudok az ablakra szúnyoghálót tenni, mert akkor nem tudjuk az ablakot nyitni-zárni. Darázsfészket nem találtuk meg. Cukrászda felett lakunk lehet h arra jön a sok darázs.

Mit csináljak? Nagyon félek hogy újra megcsípi. Vajon a Raid-től elpusztulnak?


2009. júl. 28. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

az összes ablakotok tetőablak?

mi is tetőtérben lakunk, nekünk csak 1 szobában ilyen, a többi kifelé nyitható, a tetejük szűkül. teraszotok nincs? mert akkor arra szereljetek szúnyoghálós ajtót és csak azon szellőztess, mert a darázs 1 baba mellett nem játék sajnos. és ezeket nem sok minden tartja távol...

2009. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ezt találtam még nektek. hátha segít. de írd be google keresőbe, h szúnyogháló tetőtéri ablakra és kidob pár oldalt, hátha találsz vmi jót:)

most én is ezt vadsázom ,mert pont a fiam ablaka a tetőtéri nálunk is:)

1. voltam

2009. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

na ez a legkomolyabb.

ha a párodnak van kis kézügyessége, akkor nem is kerül ennyibe:)

1.

2009. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ma hívtam ki egy darázsirtót. A google-be beütöttem hogy darázsirtás, és az elsőt felhívtam. Holnap jön irtani. Mi is tetőtérben lakunk, és nem tudom, hol lehet a fészek, valószínűleg a cserepek alatt.


Mindenképp hívj ki egy ilyen szakembert. Megkeresik a fészket, és 3 hónap garanciát vállalnak a munkájukra. 15 ezer forintomba fog ez kerülni holnap, de muszáj, én is a gyerekemet féltem a darazsaktól.

2009. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Minden ablakunk ilyen és nagyon kicsik is, levegő sem sok van, muszáj ilyen melegben mindent kinyitni.

Valamilyen szúnyoghálót kitalálunk de amíg nem készül el, addig a Raid használható?Vagy az árt a kicsinek?

2009. júl. 28. 21:50
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem darázsra nem jó.

de ha nem abba a szobába dugjátok be, ahol alszik, akkor használhatjátok szerintem. így nincs vele közvetlen kapcsolatban.

2009. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem írtatjátok ki a darazsakat, egyre több lesz, és a végén csak tető-bontással a tűzoltók tudják őket megpusztítani.
2009. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy darázsra is jó.Mi most csináltattunk szúnyoghálót,olyat,ami belülről van felrakva,és mégis csukni lehet az ablakot.

Mi ott csináltattuk,ahol műanyag ablakokat gyártanak.

2009. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem tudom, hogy a raid írtja-e a darazsakat, de tény, hogy meg kéne keresni a fészket, mert elszaporodhatnak :( Viszont ha nem akarsz szúnyoghálóra nagyon sok pénzt kiadni, a Tesa-nak van olyan szúnyoghálója amit ragasztani kell és jó tetőtéri ablakra is. Ilyet tudsz venni bármelyik barkácsáruházban, meg ha ott megkérdezed, hogy van-e valami jó darázsírtó biztos tudnak segíteni.

2009. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem célszerű ilyesmiket használni babával egy légtérben. Inkább irtatni kéne a darazsakat, a számlát pedig benyújtani az alattatok lévő cukrászdának!
2009. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!