Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos a lányom! Fejlődési...

6hónapos a lányom! Fejlődési ugrás, front, esetleg foga! Mi lehet szerintetek?

Figyelt kérdés

Napok óta nyűgös, napközben alig alszik, a főzeléket 3 napja nem eszi meg, a gyümölcsöt se! Csak a tápszer és a tejpép (abba, ha rakom a gyümit, úgy megeszi)! Este később alszik el, mint eddig és azt is úgy, h 1 órát nyünnyög az ágyába, mire sikerül elaltatnia magát! Tanácstalan vagyok és má a hajamat is kitépem, mert csak akkor nem sír jó részt, ha fogom a kezembe! Ezt meg ugye nem lehet egész nap és eddig se tartogattam a kezembe! Ráadásul vasárnap vizsgázok, és még alig sikerült tanulnom... ahhhh

Éjszaka is felriad, rögtön visszaalszik, de felsír álmából! Néztem az inyét, talán kicsit más mint eddig, de nem esküszök meg rá! Tippek? Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. szept. 6. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
fogzásra tippeltem volna
2012. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Dettó ez megy a 7 hós fiamnál is. Másfél hónapja csinálja a nyafogást, semmi nem jó, sehogy se jó, alig eszek, tolja el a kanalat. Az esti illetve a napközbeni altatások előtt minimum fél órás szenvedést kell hallgatnom, és sokszor kikészülök. Én is a fogára tippeltem, de még nyoma sincs. :( Éjjel rengetegszer kel, napközben is üvöltve ébred. Abban bízok h nem sokára jobb lesz.
2012. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik lehet :( Próbáltad magadra kötözni? Hátha segít.
2012. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó, dehogy kötözöm magamhoz! Az hiányzik, h hozzászokjon az állandó cipeléshez! Na meg így is már leszakad a hátam... :)
2012. szept. 7. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!