Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ez a földön fetrengős...

Mi ez a földön fetrengős hiszti? Hogy kellene kezelni?

Figyelt kérdés

Ma volt nálunk a polgármesteri hivatalban a szoptatás világnapja alkalmából egy rendezvény amin rengeteg anyuka, apuka, babákkal, kisgyerekekkel fotósok, stb volt..

Én konkrétan nem ismertem a gyerekemre! Eddig bárhol voltunk szépen jött mellettem, ha kellett megült az ölemben stb... Most meg rohangált volna össze-vissza, állandóan kitépte a kezét az enyémből, ha nem hagytam ledobta magát a földre és dühödten bőgött! Én meg csak néztem és pislogtam, hogy most mi a fene van???

Gondolom a sok ember meg a nagy zaj felpörgette de más gyerek nem csinált ilyet. Azt hittem elsüllyedek szégyenemben. Haza is mentünk elég gyorsan.

Most már erre kell számítanom? Vagy csak a sok ismeretlen dolog váltotta ki ezt?

Ha megismétlődik akkor hogyan kezeljem?

Ja és 13 hónapos a kisfiam!



2012. szept. 7. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Érdemes lenne egy gyerekpszichológushoz menni. Nem azért, mert bármi gond lenne vele, de ő tudna érdemben válaszolni rá.

Szerintem nincs nagy baj, valószínűleg egy természetes viselkedés, viszont a konkrét okot szerintem tőle kérdezd.

:)

2012. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom írni, hogy egyre csak akaratosabb lesz.Sok volt az ember biztos, sok érdekes látnivaló..stb.Körbe akart nézni, mert most olyan kedve volt.

Igazán irigyellek, hogy idáig ilyen bajod nem volt.Lányommal már szinte születése óta gyűrjük egymást, mert egy eredeti akaratosság a lelkem. :)

Most lesz 19 hónapos.Nála sincsenek ugyan olyan napok.Ma pl rá jött a hüleség, és a boltban fel alá rohangált, bújócskázott, én meg alig tudtam össze szedni az ebédre valót..vettem neki kinder pingvit, amit észre vett a kosárba, amikor álltunk a sorba és úgy elkezdett sírni, hogy előre engedtek a sorban! :D legalább ezért jó volt.(természetesen nem adtam neki oda, mert tanulja meg, hogy csak akkor kap meg valamit, ha már ki van fizetve)Aztán a zöldséges...hújjúj..olyan hisztit vert a szőlőért (most nagy sláger nálunk, ketten 1 kilót megeszünk naponta), hogy nem győzött égni a pofám.. :/ Persze vettem, meg akartam is, csak itt is a "moströgtönésazonnal" szólt a gyerekből.

Vannak ilyen napok.Máskor meg hang nélkül végig csináljuk ezt a reggeli menetet.Most nem sikerült.

Készülj fel ezekre, meg a kezelésére is.Én általában nem foglalkozok más "nem tetszésével" és ugyan úgy kezelem mint itthon.

Ja a kezelés..persze tömegben, boltban nem lehet ott hagyni, hogy na "akkor sírjál gyerek nekem nem hisztizel", én általában leguggolok hozzá és nem kiabálva, de határozottan rendre utasítom a kisasszonyt, ami nálunk tart 3 percig kb, aztán folytatja...ha olyanja van.Akkor megint leguggol..blabla.Kb egy 10 perces vásárlás fél óra szokott lenni így, de tudom ha hagyom magam ez később csak rosszabb lesz.

Kitartás!!!

2012. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!