Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Van ötletek, hogy a...

Anyukák! Van ötletek, hogy a majdnem négy hós babám miért hisztizik az esti alvás miatt?

Figyelt kérdés
A délelőtti, délutáni alvással nincs gond. Jól alszik és gyorsan elalszik. Este azonban komoly küzdelem mostanában az alvás. Ha megpróbálom letenni már visít, ha kiveszem és megnyugtatom, majd próbálom újra letenni, már akkor visít, ha a szobába lépek. Nem tudom mi lehet az oka ennek, főleg, hogy csak az esti alvásnál csinálja ezt. Ötletek esetleg?

2012. júl. 12. 14:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

4 hónaposan nem hisztizik.

Nem lehet,hogy túl van pörögve? Ha túl fáradtak,akkor szokott ilyen lenni.Vagy még nehezen dolgozza fel az egész napi ingert.

2012. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
4 hós baba még nem hisztizik. Valami más baja van... Lehet fogzik, a fogzási fájdalom este erősebb.
2012. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Igenis hisztizhet 4 hósan! Az én lányom is szokott, bár ő nem elalvás miatt! Lehet, h fáradt és azért nyűgös, csak nem tudja elaltatni magát, illetve nekem pont 4 hós a lányom és 1hétig elég nyűgi volt, pont fejlődési fázisban voltunk! 1hét után elmúlt! Kitartás, lehet, hogy nálatok is csak ez a helyzet! Tegyél cumit a szájába, hátha az megnyugtatja, nálunk ez be szokott válni!
2012. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Hiszti az, amikor könny nélkül sír a gyerek. Ez 4 hósan nem igazán szokott előfordulni... Az erős sírás nem hiszti.
2012. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
az én lányom könny nélkül sír, és van, h csak 5mp-ig hisztizik, és azt tudom is, hogy miért! Mert épp nem az van amit ő akar! :) utolsó előtti voltam
2012. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Attól, hogy sír, nem feltétlen hisztizik. Sok minden miatt sírhat, ezeket az okokat kellene végig gondolni... (pl. túlfáradás, túl sok élmny, hasfájás, sok kaja, kevés kaja, fogacska, meleg, stb....)
2012. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
:) akkor elég fejlett személyiség, az én kisfiam először 10 hónaposan hisztizett:):):):
2012. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

3.vagyok!

Lehet lepontozni, de ismét csak leírtam a kérdésre a választ! Az meg, hogy az én lányom is tud hisztizni, amit nem órákig csinál, csak pár perc max. Az esti alvás nem hiszti, ahogy láttátok nem azt írtam! És nem kritizálni kéne a kérdezőt, hanem a kérdésre válaszolni!

2012. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hisztizni tudatosan szoktak,amikor szándékosan manipulál.Ugyan,el ne hidd már,hogy egy 4 hónapos csöppség képes ilyesmire!
2012. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

ne keverjük már a fogalmakat!

pár hós babák nem hisztiznek, az agyuk még nem képes rá.

ilyenkor valami nem tetszik nekik ezért sírnak, hisz nincs más eszközük a kommunikációra.

később majd ha valamit AKARNAK és manipulálnak ezért, na az lesz a hiszti!

2012. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!