Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használhatok vegetát egy éves...

Használhatok vegetát egy éves fiam ételeihez? Van olyan ételízesítő, ami teljesen természetes?

Figyelt kérdés
Igazából azt eszi, amit mi,de nem tudom,ízesíthetem-e ugyanúgy,mint ahogy eddig tettem a mi ételeinkkel?
2009. júl. 29. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Én felnőttnek se adnák vegetát, gyereket meg pláne nem szoktatnék rá a műízekre.


Ha nagyon fontos az ételízesítő, a dm-ben lehet kapni, azt hiszem, alnatura a neve és bio. De hidd el, ha elhagyod a vegetát, pár nap alatt megszokod az ételek természetes ízét, és nem fog hiányozni. Így is annyi műanyagot eszünk, legalább próbáljuk meg csökkenteni a mennyiségét.

Ne haragudj, hogy ezt írom. Régen én is nyomtam a vegetát meg a leveskockát.

2009. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Uppsz. Nem adnák, hanem adnék. Bocsánat.
2009. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rakok bele.Igaz kevesebbet mint az előtt.
2009. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az egész családnak az Alnatura természetes "vegetá"-t használom, viszonylag sokáig elég! Amúgy az elsővel egyetértek.

Ja, és azt írják, a babáknak még nem olyan fontos az ízesítés, amíg nem ismeri az általunk megszokott ízesítést, ő jobban érzi az ételek eredeti ízét.

2009. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A DM-ben kaphatsz natúr "vegetát" lehet ez az előttem szólóé.

Frissen darálhatsz zöldségeket (sárgarépa, petrezselyem, karalábé, zeller, hagyma, brokkoli, zöld levél )és sóban elteszed, só helyett használod levesek főzelékek ízesítésére.

[link]

annyi mesterséges anyag a vegetában sincs szerintem, hiszen alig használsz belőle. Az is csak zöldségből készül, én adnék.

vagy tegyél bele lestyánt, oregánót csombort, petrezselymet, frissen zöldfűszerként, cserépből a konyhaablakból. Fokhagymát.

2009. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy emlékszem, mononatriumglutamat van benne, ami várandósoknak sem ajánlott, de egyébként sok fűszerkeverékben benne van.

Megnéztem, nem Alnatura, hanem Vegabond a cég, amelyiknek a vegetáját használom.

11.27

2009. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én szoktam egy kicsit belerakni
2009. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!