Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » AR-es tápszer tapasztalatok?...

AR-es tápszer tapasztalatok? Kinek mi/melyik vált be? Megoldotta a bukást?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Amíg volt tejem addig Nutritonnal sűrítettem, amikor pedig pótlás kellett már akkor kaptunk Milumil Ar optima-t


Csökkent tőle a bukások száma, de teljesen csak 10-11 hónapos korára nőtte ki.

De próbáltuk a Humana baby fittet is, attól brutál hasfájása volt.

Jobbulást!

2012. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most Laktogen AR-t kaptunk, de a fiam betegség miatt bukott ki mindent amit adtam neki ez nagyon jó neki és nem fáj a pocak se.
2012. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bebás HA AR kapta, és még pluszba Nutritonnal kellett sűríteni.

Nagyon gyorsan használt, és a babám súlya sem csökkent tovább. Persze nem állította meg ez sem teljesen a bukást/hányást, annak hónapok (nálunk kb 7hó) kellettek, mint előttem is írták.

2012. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beba H.A.A.R.-rel kezdtünk, alig csökkent a bukása tőle. 6 hónapos korától a Humana Baby Fit Plust kapta, attól észrevehetően jobb lett a helyzet, ráadásul az ízét is nagyon szerette a kisfiam, végre elfogadta valamelyik tápszert!14 hónapos koráig bukott.
2012. szept. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is kipróbáltuk sorra a fentieket de azon kívűl hogy pocsék volt az ízük semmi nem változott. Ja de, olyan székrekedése lett hogy vele sírtam lázmérőzés közben :'( Ezek után kipróbáltam a NOVALAC AR tápszerét. Durván drága mert kitudja miért nem támogatja a Tb. Így hetente költöttem 2500-at tápira. Megérte mert csökkent a bukások mennyisége. Kb. 6 hónapos volt amikor én balga a gyógyszertárban fel fedeztem a Humana baby fitt plus tápszerét ami banános (finom is) Erre nemtudom miért de kisbetűvel van rá írva hogy "speciális antiraflux tápszer" Két hét után lecsökkent napi egy bukásra majd 7 hónaposan abszolut nem jött semmi vissza. nem adnám ezt a tápszert egyik HA AR Meg AR HA HA tápszerért sem. És az ára? Egy dobozzal receptre 650.- :D Ez van. Ami jó azt nem ajánlgatják.
2012. szept. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, aki idáig hozzászólt! :) Már csak azt kérdezném, hogy ha mindenhol azt írják, hogy magát a banánt csak ilyen 8 hónapos kortól adhatod a gyereknek, akkor nme gond a banán ízesítésű tápi neki?
2012. szept. 9. 15:01
 7/9 anonim ***** válasza:
:) Ez csak aroma..... Halványan lehet érezni kicsi banános beütést :) Köze sincs a színtiszta banánhoz. Bár, én kislányom kapott heti egyszer 5 hónaposan keksszel.... Semmi baja nem volt. Szerintem a mindennapi fogyasztásával kell vigyázni pici korban mert ugye puffaszt :(
2012. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A banánt több okból sorolták az utóbbi évek ajánlása szerint hátrább a bevezetendő gyümölcsök sorában. Az egyik, hogy déli gyümölcs, nem igazán lehet megmosni, illetve kényszer érett, szinte teljesen zöld, amikor utazni kezd! Amikor viszont megérkezik kis hazánkba, olyan vegyi anyagokkal kezelik, amik megérlelik. A másik, hogy magas a Kálium tartalma, ami sok még egy ekkora szervezetnek nagyobb mennyiségben. A Humana Baby Fit Plus tápszerben ezeket kiküszöbölik, és 5% banánpor van csak benne. Az illatán is alig lehet érezni.
2012. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!