Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 napos a lányom, nagyon...

5 napos a lányom, nagyon kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés

Második baba,azt hittem minden megy majd simán.

22 hónap van a lányaim között, azt nem részletezem,hogy a nagy teljesen kiforudult magából.


De a kicsi, lenne pár kérdésem:


ilyen jó időben mikor lehet kivinni(a nagy novemberi,vele egy hét után mát sétáltunk)

normális az,hogy néha még óránként kér enni, van tejcsi bőven???


És annyira kétségbe vagyok esve, a nagyot etettem, a páromnak el kellett szaladnia, a kicsi elkezdett sírni,pedig egy órával azelőtt evett, én adtam neki cumit, és szépen elaludt. Alszik egy órája:):) ami nagy szó


Olyan rossz most, remélem nem ártok a cumival,és ugye felkel ha éhes, nem fog nekem it éhezni.


Tudom annyi,hülye banális kérdés, de én nem gondoltam,h második babánál így megijedek...


2012. szept. 9. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem rontod el a cumival és nem fog éhezni. :) Ha éhes lesz hidd el szólni fog. :) Lehet eddig sem az éhség miatt kelt fel hanem csak a közelségedre, bőrkontaktusra vágyott.

Egy hordozókendő jó szolgálatot tenne neked! A pici nyugodtan alhatna is benne, te meg tudnál foglalkozni nyugodtan a naggyal... Még szoptatni is lehet a kendőben..

2012. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztosan felkel, ha éhes! Szerintem 10 percre már nyugodtan kiviheted. Tudod, a Babáknak nem csak evés-ivás a cici, hanem Anya, nyugi, minden :)


Nyugi! Pár hét és belerázódtok mindannyian! :))

2012. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia! Én 2-3nap múlva kivinném,a cumit pedig már a kórházban odaadtam mert semmivel nem tudtam megnyugtatni,ennek ellenére olyan jól szopizott h 1hónap alatt másfél kg-ot hízott.Nem baj ha akár óránként szopizik,be fog állni ez szépen majd!mindent jól csinálsz,hamarosan belerázódtok!:)
2012. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülj hogy ilyen ügyesen levezeti a szopi reflexét a cumizással :) Ez nagy segítség lesz ha a naggyal is szeretnél lenni kicsit. Szerintem is beáll majd a szopizási idő nála. Jó babázást :)
2012. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TKI Ibolya ***** válasza:
Én két hetesen vittem ki a gyerekeimet a levegőre.A cumival vigyáznék mert nálunk cumizavart okozott a lányomnál.Persze ez nem törvényszerű.Nyugi ha éhes úgy is jelez nem fogod tudni éheztetni mert biztosan sírna ha éhes lenne.Igen normális ha akár egy órán belül újból cicire kéredzkedik a fiam 8 hónapos korukig 1,5 óránként szopiztak délutánonként.
2012. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jövő héten már nyugodtan kiviheted levegőzni picit, amikor jó idő van. Első nap 10 perc, aztán egyre növeld majd!

Az is normális még, hogy 1 óránként eszik. Nagyon kicsi még, fura neki a külvilág, anyára vágyik és arra, hogy cuclizhasson.

2012. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!